Kovové garnýže Impulso

0 položek

Impulso

Kovové garnýže – vkusný doplněk do každého interiéru

Ač se to možná nezdá, garnýže jsou velmi důležitou součástí interiéru. Nejen, že jsou velmi užitečné, pokud si potrpíme na záclony a závěsy, ale dokáží také být skvělou dekorací moderního bytu. Jejich výběru bychom měli věnovat speciální pozornost. Nevybírejte garnýž pouze podle délky, ale zaměřte se i na její další vlastnosti. Jednou z nich může být i materiál. Pokud chcete ten nejlepší a nejodolnější materiál, pak si jistě vyberte kovové garnýže.

Informace pro zákazníky: Garnýže není možné díky jejich velikostem doručovat společně s jiným sortimentem, proto považujeme za vhodné řešit objednávky přímo na webu prodejce. Doplňky a příslušenství můžete objednávat společně i s jiným zbožím přímo na stránkách galerieprodejen.cz.

Pro další informace kontaktujte firmu Bc. Jaroslav Nováček (klikněte zde).

 

moderntop designelegances drážkouhranatéstropní

zaruka

 

 

Zobrazit:

Žádný výrobek neodpovídá aktuálnímu filtru.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info