Zdeněk Pelán

logo

Deka na plazení „Želvička Anička" uchrání Vaše dítě před prochladnutím od studené podlahy. Je konec časům, kdy musíte Vaše miminko oblékat, aby nemělo studené bříško, když tak rádo tráví tolik hodin denně na chladných podlahách v domácnosti.

Deka „Želvička Anička" je univerzální deka pro děti od 4 měsíců, kdy je začínáme pokládat na zem a trénovat v lezení. Pro každé dítě je nejlepší tvrdá podlaha, kde se neboří do měkkého povrchu a tak se učí lépe a rychleji plazit. Každé dítě má jiné vývojové schopnosti, což je individuální a je na každé mamince, kdy deku případně pořídit. Naše malá Anička, plazící se želvička deku využila opravdu hodně, protože má 11 měsíců a až teď šla na kolínka. Umí pomalu chodit, ale lézt ne.

Menším dětem je možné ohrnout horní-spodní lem, čímž zmenšíte velikost deky a zdvojnásobíte teplo v horní-spodní polovině bříška.

Univerzální deka na plazení „Želvička Anička" poroste s Vaším děťátkem.

Nabídka firmy ZDE

 

obr.

obr.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info