Broušení a rytí skla

rytí skla

LETOS JSME OSLAVILI JIŽ 25 LET NA TRHU. 

TI, KTEŘÍ NARAZILI NA NAŠE STRÁNKY POPRVÉ ZJISTILI, ŽE SI NEJENŽE MOHOU OBJEDNAT NAŠE ZBOŽÍ TAKOVÉ JAKÉ JE V NABÍDCE, ALE I SI JEJ DOPLNIT, PŘEHÁZET, DOLADIT ( VYTUNIT ), NO PROSTĚ VYTVOŘIT DLE SVÝCH PŘEDSTAV. JELIKOŽ JSME SLUŽBOU, TAK SE SNAŽÍME NEJENOM O KVALITU, VSTŘÍCNOST ALE TAKÉ VYHOVĚT VŠEM VAŠIM PŘÁNÍM, NÁPADŮM A TERMÍNŮM.

 

 

rytí skla

TAKTO NĚJAK NAŠE PRÁCE VYPADÁ. POMOCÍ BRUSNÉHO KOLA SE SNAŽÍME DOCÍLIT DANÉHO DEKORU. POKLÁDÁME JEDEN ŘEZ VEDLE DRUHÉHO, RŮZNĚ DALEKO OD SEBE A RŮZNĚ HLUBOKO. ONOU HLOUBKOU – RELIÉFEM A KONEČNÝM PROLEŠŤOVÁNÍM DOCILUJEME STÍNOVÉHO EFEKTU.

 

 

rytí skla

 KAŽDÝ Z NÁS SE NĚKDY ŽENIL, NEBO ALESPOŇ NA NĚJAKÉ SVATBĚ BYL. BYL I NA NOROZENINÁCH SVÝCH PŘÁTEL A NEBO ŠEL K NĚKOMU NA NÁVŠTĚVU A CHTĚL JEJ OBDAROVAT NĚČÍM ZAJÍMAVÝM NEBO VYJÍMEČNÝM ČI ORIGINÁLNÍM. A PRÁVĚ O TU ORIGINALITU A RUKOPIS SE SNAŽÍME.

 

 

rytí skla

 NEJVÍCE NÁS NAŠI KLIENTI ŽÁDAJÍ O POMOC SE SVATEBNÍMI PŘÍPITKOVÝMI SKLENICEMI SE JMÉNY, DATUMEM ČI MONOGRAMEM... A TO JAK PRO ŽENICHA A NEVĚSTU, TAK PRO SVĚDKY A RODIČE. TAKÉ SE OBČAS OBJEVÍ ZAKÁZKA S TÍM, ŽE BY RÁDI SKLENICE PRO VŠECHNY SVATEBČANY NA PAMÁTKU A JAKO PODĚKOVÁNI ZA PŘÁNÍ A DÁRKY.

 

 

rytí skla

SNAŽÍME SE VYHOVĚT VŠEM. VŽDY NÁS POTĚŠÍ ZÁJEM (A TAKÉ NÁSLEDNÁ REAKCE ) O KVĚTINOVÉ MOTIVY. TO JE MOC HEZKÁ PRÁCE.

 

 

rytí skla

 NO A O VAŠE ZVÍŘECÍ MILÁČKY, KAMARÁDY JE TEKÉ ZÁJEM. ZAŠLETE LI FOTO SVÉHO MILÁČKA, DOPADÁ TO TŘEBA TAKTO.

 

 

rytí skla

 VAŠE HOBBY, ZÁJMY A ZÁLIBY DĚLÁME TAKÉ ČASTO. JAK PRO MYSLIVCE, HASIČE, TAK PRO SPORTOVCE....

 

 

rytí skla

 HODNĚ DĚLÁME I PRO MATURANTY NA JEJICH MATURITNÍ PLESY A NEBO NA PROMOCE, JAKO DÁREK OD RODIČŮ.

 

 

rytí skla

 JEDNOU ZE ZAJÍMAVOSTÍ NAŠÍ FIRMY JE, ŽE SI U NÁS MŮŽETE NASTAVIT CENU DEKORU PRÁCE, RYTINY...JELIKOŽ VE VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ VÝROBEK TEPRVE BUDEME DĚLAT A DĚLAT NA MÍRU KLIENTOVI, TAK LZE TUTO VARIANTU POUŽÍT.

 

 

rytí skla

 NĚKTEŘÍ SE SNAŽÍ O LEVNĚJŠÍ VARIANTU A JINÍ ZASE PŘIHAZUJÍ. TO OVŠEM SEBOU NESE DŮVĚRU A VÝSLEDNÝ ROZDÍL, JAK TEN KONKRÉTNÍ VÝROBEK VYPADÁ, KOLIK MÁ DETAILŮ A JAK JE PROPRACOVANÝ. PŘESTO ALE I TEN LEVNÝ MUSÍ BÝT LÍBIVÝ. KAŽDÝ KLIENT MUSÍ BÝT SE SVÝM VÝROBKEM SPOKOJEN.

 

 

rytí skla

 TATO MOŽNOST JE ČASTO VYUŽÍVÁNA PRÁVĚ V TECHNICKÝCH MOTIVECH, JAKO JSOU AUTA, MOTOCYKLY, LOKOMOTIVY, ARCHITEKTURA...ATD.

 

 

rytí skla

 A ABY JSTE SI MOHLI UDĚLAT VLASTNÍ ÚSUDEK O TOM, JAK JSOU S NÁMI NAŠI ZÁKAZNÍCI SPOKOJENI, TAK MŮŽETE NAHLÉDNOUT SEM A ZJISTIT, CO SE O NÁS POVÍDÁ A JAKÉ MÁME RECENZE.

 

 

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info