Broušení a rytí skla

0 položek

rytí skla

LETOS JSME OSLAVILI JIŽ 25 LET NA TRHU. 

TI, KTEŘÍ NARAZILI NA NAŠE STRÁNKY POPRVÉ ZJISTILI, ŽE SI NEJENŽE MOHOU OBJEDNAT NAŠE ZBOŽÍ TAKOVÉ JAKÉ JE V NABÍDCE, ALE I SI JEJ DOPLNIT, PŘEHÁZET, DOLADIT ( VYTUNIT ), NO PROSTĚ VYTVOŘIT DLE SVÝCH PŘEDSTAV. JELIKOŽ JSME SLUŽBOU, TAK SE SNAŽÍME NEJENOM O KVALITU, VSTŘÍCNOST ALE TAKÉ VYHOVĚT VŠEM VAŠIM PŘÁNÍM, NÁPADŮM A TERMÍNŮM.

 

 

rytí skla

TAKTO NĚJAK NAŠE PRÁCE VYPADÁ. POMOCÍ BRUSNÉHO KOLA SE SNAŽÍME DOCÍLIT DANÉHO DEKORU. POKLÁDÁME JEDEN ŘEZ VEDLE DRUHÉHO, RŮZNĚ DALEKO OD SEBE A RŮZNĚ HLUBOKO. ONOU HLOUBKOU – RELIÉFEM A KONEČNÝM PROLEŠŤOVÁNÍM DOCILUJEME STÍNOVÉHO EFEKTU.

 

 

rytí skla

 KAŽDÝ Z NÁS SE NĚKDY ŽENIL, NEBO ALESPOŇ NA NĚJAKÉ SVATBĚ BYL. BYL I NA NOROZENINÁCH SVÝCH PŘÁTEL A NEBO ŠEL K NĚKOMU NA NÁVŠTĚVU A CHTĚL JEJ OBDAROVAT NĚČÍM ZAJÍMAVÝM NEBO VYJÍMEČNÝM ČI ORIGINÁLNÍM. A PRÁVĚ O TU ORIGINALITU A RUKOPIS SE SNAŽÍME.

 

 

rytí skla

 NEJVÍCE NÁS NAŠI KLIENTI ŽÁDAJÍ O POMOC SE SVATEBNÍMI PŘÍPITKOVÝMI SKLENICEMI SE JMÉNY, DATUMEM ČI MONOGRAMEM... A TO JAK PRO ŽENICHA A NEVĚSTU, TAK PRO SVĚDKY A RODIČE. TAKÉ SE OBČAS OBJEVÍ ZAKÁZKA S TÍM, ŽE BY RÁDI SKLENICE PRO VŠECHNY SVATEBČANY NA PAMÁTKU A JAKO PODĚKOVÁNI ZA PŘÁNÍ A DÁRKY.

 

 

rytí skla

SNAŽÍME SE VYHOVĚT VŠEM. VŽDY NÁS POTĚŠÍ ZÁJEM (A TAKÉ NÁSLEDNÁ REAKCE ) O KVĚTINOVÉ MOTIVY. TO JE MOC HEZKÁ PRÁCE.

 

 

rytí skla

 NO A O VAŠE ZVÍŘECÍ MILÁČKY, KAMARÁDY JE TEKÉ ZÁJEM. ZAŠLETE LI FOTO SVÉHO MILÁČKA, DOPADÁ TO TŘEBA TAKTO.

 

 

rytí skla

 VAŠE HOBBY, ZÁJMY A ZÁLIBY DĚLÁME TAKÉ ČASTO. JAK PRO MYSLIVCE, HASIČE, TAK PRO SPORTOVCE....

 

 

rytí skla

 HODNĚ DĚLÁME I PRO MATURANTY NA JEJICH MATURITNÍ PLESY A NEBO NA PROMOCE, JAKO DÁREK OD RODIČŮ.

 

 

rytí skla

 JEDNOU ZE ZAJÍMAVOSTÍ NAŠÍ FIRMY JE, ŽE SI U NÁS MŮŽETE NASTAVIT CENU DEKORU PRÁCE, RYTINY...JELIKOŽ VE VĚTŠINĚ PŘÍPADŮ VÝROBEK TEPRVE BUDEME DĚLAT A DĚLAT NA MÍRU KLIENTOVI, TAK LZE TUTO VARIANTU POUŽÍT.

 

 

rytí skla

 NĚKTEŘÍ SE SNAŽÍ O LEVNĚJŠÍ VARIANTU A JINÍ ZASE PŘIHAZUJÍ. TO OVŠEM SEBOU NESE DŮVĚRU A VÝSLEDNÝ ROZDÍL, JAK TEN KONKRÉTNÍ VÝROBEK VYPADÁ, KOLIK MÁ DETAILŮ A JAK JE PROPRACOVANÝ. PŘESTO ALE I TEN LEVNÝ MUSÍ BÝT LÍBIVÝ. KAŽDÝ KLIENT MUSÍ BÝT SE SVÝM VÝROBKEM SPOKOJEN.

 

 

rytí skla

 TATO MOŽNOST JE ČASTO VYUŽÍVÁNA PRÁVĚ V TECHNICKÝCH MOTIVECH, JAKO JSOU AUTA, MOTOCYKLY, LOKOMOTIVY, ARCHITEKTURA...ATD.

 

 

rytí skla

 A ABY JSTE SI MOHLI UDĚLAT VLASTNÍ ÚSUDEK O TOM, JAK JSOU S NÁMI NAŠI ZÁKAZNÍCI SPOKOJENI, TAK MŮŽETE NAHLÉDNOUT SEM A ZJISTIT, CO SE O NÁS POVÍDÁ A JAKÉ MÁME RECENZE.

 

 

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení