Kuchař do domu

Absolutní gurmánský zážitek u vás doma!

Nabízíme Vám netradiční zážitkovou službu přizpůsobenou na míru Vašim přáním a potřebám! Víme, jak obtížné je vychutnat si oslavu a přitom být úspěšným hostitelem. Proto Vám nabízíme tuto službu, ve které zajistíme sympatického profesionálního kuchaře, který přijede k Vám domů a postará se o veškerou přípravu pohoštění. Přivezeme si s sebou všechen potřebný inventář a Vám tak po oslavě nezbude doma žádné špinavé nádobí. Samozřejmostí je i poklizení Vaší kuchyně.

Chystáte oslavu narozenin?
Významného výročí?
Anebo třeba společenské posezení s přáteli?

Díky této službě si můžete splnit veškerá Vaše gastronomická přání a zajistit tak pravý gurmánský zážitek pro Vás i Vaše hosty.

Například pro vás můžeme nachystat servírované několika-chodové menu nebo kuchařskou show zaměřenou na tradiční národnostní kuchyně, po případě výběr delikates z moderní gastronomie!

Další neméně zajímavá varianta je spojená s kurzem vaření - tady se můžete něco přiučit a osvojit si spousty kuchařských dovedností, přitom si dobře pochutnat a na závěr pohostit přátele nebo rodinu.

Pro další informace kontaktujte firmu Jan Řepa - Catering1 (klikněte zde).

 

kuchař do domukuchař do domukuchař do domukuchař do domu

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info