Informace pro zákazníky

Kdo zajišťuje zboží do prodeje a určuje prodejní ceny?

Každý produkt v nabídce galerieprodejen.cz má svého dodavatele, který určuje prodejní ceny, případně slevy či akce. U každé položky je informace kdo zboží prodává a prolink na konkrétní firmu, takže zákazník má možnost kontaktovat přímo prodávající firmu s dotazy či připomínkami.

Jak funguje vyřizování objednávek?

A) Doručování zboží do ČR:

Pokud objednávka obsahuje zboží pouze jedné firmy
- objednávka je vyřizována přímo ze skladu konkrétní prodávající firmy většinou ihned po obdržení objednávky

Pokud objednávka obsahuje zboží několika firem
- objednávka je vyřizována společně v jedné zásilce ze skladu galerieprodejen.cz (výjimkou může být situace, kdy si zákazník objedná zboží velikostně a hmotnostně větší, které je nutné expedovat samostatně) vždy 1 x týdně

Zákazník má tak možnost vybrat si expresní dodání konkrétního zboží nebo ekonomické doručení několika různých položek současně.

B) Doručování zboží do zahraničí:

Vyřizování objednávek se řeší individuelně dle charakteru objednávky a místa doručení!

 

 

 

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info