Kamera do auta Uwing UW170 - 4,3" LCD, Full HD, G-senzor

Kamera do auta Uwing UW170 - 4,3" LCD, Full HD, G-senzor (Full HD kamera integrovaná ve zpětném zrcátku, zpětné zrcátko s kamerou, palubní autokamera, černá skříňka, car black box Full HD DVR)

2190 Kč s DPH

1809,90 Kč

Skladové číslo: TRX/1848

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: TRX

Zpětné zrcátko Uwing UW170 s integrovanou Full HD kamerou a 4,3" TFT LCD
S luxusním zpětným zrcátkem UW170 máte díky jeho rozměrům absolutní přehled o dění za vaším vozem. Integrovaná FULL HD kamera zase zaznamená veškeré dění před vozidlem ve výborné kvalitě, což lze později použít napřiklad jako důkazní materiál v případě nehody nebo jako záznam z cesty. Toto multifunkční zpětné zrcátko je navíc vybaveno širokoúhlým 4,3" HD displejem, a tak budete mít o všem vždy maximální přehled. Mezi hlavní přednosti kamery patří její kompaktnost, díky svému umístění vezpětném zrcátku vám kamera nebude překážet ve výhledu na čelním skle, navíc oproti běžným kamerám do auta není tolik viditelná, a tak je možno ji nechávat bez obav v autě i v době vaší nepřítomnosti. Zařízení je univerzální - pomocí gumových držáků lze umístit do každého vozidla. Další výhodou je výborná kvalita záznamu, kterou zabezpečuje 120° širokoúhlý snímač kamery s Full HD rozlišením 1920x1080p. Video se ukládá na microSD paměťové karty o velikosti až 32GB (karta není součástí dodávky). Záznam probíhá ve smyčce a po zaplnění karty se začnou přepisovat nejstarší záznamy. Nehrozí tedy, že by došlo k přerušení záznamu z důvodu zaplnění paměťové karty.Kamera Uwing UW170, integrovaná ve zpětném zrcátku, má také vestavěný G-sensor (gravitační senzor), který v případě nárazu uzamče záznam na paměťové kartě a nehrozí tedy jeho přepsání a následná ztráta. Kvalitní záznam může být v pravý čas použit jako silný důkaz a může Vám pomoci vyřešit případnou nehodu a označit viníka. To vám ušetří drahocenný čas a peníze. S mutlifunkčním zpětným zrcátkem Uwing UW170 se budete na vašich cestách cítit opět o něco bezpečněji.
Vlastnosti a specifikace:

4.3" TFT HD displej (16:9)
120° A+ širokoúhlý objektiv s vysokým rozlišením
Čipset Novatek NTK96620
G-sensor pro vyšší ochranu dat
Detekce pohybu
Digitální zoom
Max. rozlišení videa FullHD 1080p - plynulost min. 25 snímků/s
Formát videa AVI
Komprese H.264
Rozlišení foto až 12M
Formát foto JPG
Režimy fotografování: jednotlivý záběr, dávka, časovač
Podpora microSD paměťových karet až do 32GB class 6 a vyšší
Zabudovaný mikrofon a reproduktor
TV formát PAL/NTSC
Volitelná frekvence displeje 50Hz/60Hz
USB2.0
Nabíjení pomocí 5V 500mAh
IR LED dioda
AV-OUT výstup
Rozměry zrcátka cca 30 x 8 cm

Balení obsahuje:
Zpětné zrcátko s kamerouUSB kabelNabíječka do autaZáchytné gumičkyČeský návod
Ukázka záznamu kamery UW170 zde. Při přehrávání nastavte kvalitu videa na HD.

Poznámka:Plynulost videa v HD rozlišení může být ovlivněna výkonem Vašeho počítače a rychlostí internetu.

TRX Energy s.r.o.

 

Tento výrobek Vám nabízí firma TRX Energy s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info