Zvlhčovač vzduchu Stylies HERA

Zvlhčovač vzduchu Stylies HERA je velmi výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, který nabízí mimořádný komfort obsluhy a funkci ohřevu vody.Doporučená velikost místnosti je do 65 m2 (nebo 160 m3).

4990 Kč s DPH

4124 Kč

Skladové číslo: chytry-obchod/7640115591951

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Stylies

Zvlhčovač vzduchu Stylies HERA má plně automatický režim a dokáže udržet vlhkost v místnosti na optimální úrovni díky největší nádrži mezi zvlhčovači, která má 8 litrů. Velká nádržka na vodu zaručuje, že zvlhčovač vzduchu vydrží velmi dlouho zvlhčovat bez dalšího dolévání vody.
Manuálně lze nastavit jak intenzitu mlžiny, tak i požadovanou vlhkost v místnosti, která je pak automaticky udržována hygrostatem. Aby z přístroje vycházela mlžina bez bakterií, má Hera dvojitou ochranu.
Zvlhčovač vzduchu je vhodný nejen do dětských pokojů, ale díky svému výkonu je předurčen i do velmi velkých místností. Dalšími výhodami tohoto zvlhčovače jsou noční režim a nízká hlučnost. Designový výrobek s pověstnou švýcarskou kvalitou.
Voda v nádržce je chráněna antibakteriální stříbrnou kostkou, která má životnost 1 rok. Antibakteriální stříbrná kostka likviduje bakterie a udržuje ji hygienicky čistou. Se stejným účinkem je možné použít funkci předehřevu mlžiny.

Technické informace:

Napětí: 230 - 240 V
Příkon: 33 - 113 W
Zvlhčovací výkon max.: 480 ml za hodinu
Objem nádrže: 8 litrů
Hlučnost: 32 dB

Automatická kontrola vlhkosti a regulace: ano
Časovač (automatické vypnutí): ne
Dálkové ovládání: ne
Displej LED: ne
Indikace prázdné nádoby: ano
Inteligentní kompenzace teploty vzduchu: ne
Ionizace: ne
Nastavení intenzity (regulace) zvlhčování: ano
Ukazatel teploty: ne
Ukazatel vlhkosti: ano
Ultrazvukový systém: ano
Vestavěný regulátor vlhkosti: ano
Změkčovací filtr (demineralizační filtr): ano
Zvlhčovací princip: ultrazvukový

Barva: bílá
Rozměry: (V x Š x H) 36,9 x 19,8 x 26,2 cm
Hmotnost výrobku: 4,75 kg
Hmotnost balení: 5,85 kg

 

chytrý obchod

Tento výrobek Vám nabízí e-shop Chytry-obchod.cz

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info