Zvlhčovač vzduchu Stylies TITAN

Zvlhčovač vzduchu Stylies TITAN je výkonný ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, se zabudovaným hygrostatem a dotykovým ovládáním, který nabízí jednoduchou a komfortní obsluhu.Doporučená velikost místnosti je do 65 m2 (nebo 160 m3) .

5490 Kč s DPH

4537,20 Kč

Skladové číslo: chytry-obchod/7640115592040

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Stylies

Díky hygrostatu (regulátoru vlhkosti) zvlhčovač vzduchu udržuje vlhkost vzduchu na Vámi nastavené hodnotě. Nemusíte tak neustále kontrolovat vlhkost v místnosti. Zvlhčování se zapíná a vypíná automaticky.
Předehřev vody na 80 °C ničí případné bakterie ve vodě a zvyšuje zvlhčovací výkon přístroje. Se zapnutým předehřevem má vycházející pára příjemných 40 °C.

Zvlhčovač vzduchu funguje na principu ultrazvuku, který produkuje velmi jemnou vodní mlžinu a tím zvlhčuje přesušený vzduch.
Zvlhčovač vzduchu Stylies Titan je vybaven vyměnitelnou filtrační vložkou, která brání vzniku nežádoucích usazenin a zanášení přístroje.

Zvlhčovač vzduchu je určen do větších místností, jako jsou obývací pokoje, ale také školy, školky, ordinace nebo čekárny lékařů.
Zvlhčovač vzduchu Titan má tichý provoz, jednoduché ovládání a pověstnou švýcarskou kvalitu.
Součástí zvlhčovače vzduchu Stylies Titan je i ionizační antibakteriální stříbrná kostka, která má životnost 1 rok. Antibakteriální stříbrná kostka ničí více než 600 druhů bakterií, voda v nádržce tak zůstává hygienicky čistá.

Technické informace:

Napětí: 220 - 230 V
Příkon: 18 W (s ohřevem max. 105 W)
Zvlhčovací výkon max.: 400 ml za hodinu
Objem nádrže: 5,5 litru
Hlučnost: 23,5 dB

Automatická kontrola vlhkosti a regulace: ano
Časovač (automatické vypnutí): ano
Dálkové ovládání: ne
Displej LED: ano
Indikace prázdné nádoby: ano
Inteligentní kompenzace teploty vzduchu: ne
Ionizace: ne
Nastavení intenzity (regulace) zvlhčování: ano
Ukazatel teploty: ne
Ukazatel vlhkosti: ano
Ultrazvukový systém: ano
Vestavěný regulátor vlhkosti: ano
Změkčovací filtr (demineralizační filtr): ano
Zvlhčovací princip: ultrazvukový

Barva: bílá
Rozměry: (V x Š x H) 20 x 34,6 x 23,5 cm
Hmotnost výrobku: 3,23 kg
Hmotnost balení: 3,8 kg

 

chytrý obchod

Tento výrobek Vám nabízí e-shop Chytry-obchod.cz

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info