Nitric Oxide N.O. Booster 500 g citron - Maxx win

Nitric Oxide N.O. Booster 500 g citron - Maxx win

Nitric Oxide N.O. Booster 500 g citron - Maxx win

488 Kč s DPH

424,30 Kč

689 Kč s DPH Sleva 29.2%

Skladové číslo: PT/33091005

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Maxx win

Nitric Oxide N.O. Booster 500 g citron

NO BOOSTER předtréninkový koktejl nejúčinnějších látek

AAKG Argin-alfa-ketoglutarát – stimuluje produkci NO (oxidu dusnatého) a napomáhá tak okysličování průtoku krve a regeneraci.Taurin Taurin je silný stimulant, pomáhá vstřebávání glukózy a aminokyselin do svalových buněk a zároveň pomáhá snižovat hladinu kyseliny mléčné při intenzivních trénincích.Citrulin malate Citrulin je součástí močovinového cyklu, kde pomáhá tělu odbourávat škodlivý amoniak vzniklý při syntéze bílkovin a podobně jako AAKG napomáhá prokrvení a přesunu energie do svalových tkání a stejně jako Taurin napomáhá odbourávání kyseliny mléčné.Beta alanin Beta-alanin je nebílkovinná aminokyselina obsažena v dipeptidu Karnosinu, kde pomáhá neutralizovat PH těla během anaerobní činnosti za rozkladu ATP, jinými slovy zmírňuje a posouvá hranici „pálení“ svalů během tréninku a jsme tak schopni cvik vykonávat déleKofein Kofein je nejběžněji užívaný stimulant, který působí na naši nervovou soustavu a díky obsazení adenosinových receptorů pomáhá oddálit pocit únavy a tedy tak také pomáhá k dočasnému zvýšení metabolismu a tím i odbourávání tuků .Zde se jako max. denní množství kofeinu (včetně káv, čajů, kofeinových nápojů, …) udává 0,4g.

Složení:
citrulin malat, beta alanin, A-AKG (L-Arginin alfa ketoglutarát), taurin, aroma citron, kofein, barvivo kurkuma, sucralosa, oxid křemičitý (SIPERNAT®).
Dávkování:
rozmíchejte dávku 10g (cca 2 odměrky) ve 250ml vody. Užívejte cca 20 minut před tréninkem.

Upozornění na obale:

Doplněk stravy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Obsahuje kofein. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost uvedena na obalu.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení