Kids raw energy 5 x 40 g - Bombus

Kids raw energy 5 x 40 g - Bombus

Kids raw energy 5 x 40 g - Bombus

105 Kč s DPH

91,30 Kč

125 Kč s DPH Sleva 16%

Skladové číslo: PT/72112057

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Bombus

Kids raw energy 5 x 40 g

BOMBUS Kids Energy 40g - tyčinka pro děti - dopřejte dětem do školy zdravou svačinku plnou pouze přírodních surovin, přirozeného cukru z ovoce a bez lepku.BOMBUS Kids Energy 40g - tyčinka pro děti - kokos a kakao

Pro všechny děti, které milují kakao a kokos. A také pro všechny rodiče, kteří myslí na zdraví svých dětí. BOMBUS v produktech s označením KIDS ENERGY přináší nejen skvělou chuť, ale také zdraví prospěšné suroviny nezatěžující dětský organismus. Tato tyčinka je lehce stravitelná, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry a dodává tělu široké spektrum vitamínu a minerálu.

BOMBUS Kids Energy 40g - tyčinka pro děti - exotické ovoce

v této tyčince pro děti připravil speciální mix úžasné chuti a opravdového exotického ovoce. Prvotřídní dobrota s obsahem banánu, datlí, kokosu, maracuji a pohanky. Atraktivní chuť a pečlivě vybrané přírodní suroviny dělají z této tyčinky jasného favorita dětského mlsání. Tato tyčinka dětem dodá také dostatečný obsah vlákniny, minerálu, vitamínu a antioxidantu. Obsah přirozeně se vyskytujících cukrů navíc nepřetěžuje trávicí systém a organismus.BOMBUS Kids Energy 40g - tyčinka pro děti - peanut butter (arašídové máslo)

Zdravá energie pro všechny děti, které mají rádi chuť arašídů. Ty jsou nejen vyhledávanou pochoutkou, ale také vhodným doplňkem našeho jídelníčku. Pozitivně působí na nervovou soustavu, podporují krvetvorbu, pomáhají při prevenci proti cukrovce. Arašídy jsou velice výživné. Téměř polovinu jejich objemu tvoří "správné" tuky a obsahuji velké množství tolik potřebných bílkovin.
Složení:
BOMBUS Kids Energy 40g - tyčinka pro děti - kokos a kakao

Složení: datle 61%, kokos 20%, pohanka 13% , kakao 6%BOMBUS Kids Energy 40g - tyčinka pro děti - exotické ovoce

Složení: datle 57%, kokos 20%, pohanka 13%, banán 5%, koncentrovaná šťáva z maracuji 5%BOMBUS Kids Energy 40g - tyčinka pro děti - peanut butter

Složení: datle 54,9%, arašídy 45%, mořská sůl 0,1%

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení