Zelený Froté ručník AMELIA 50/100 cm

Zelený Froté ručník AMELIA 50/100 cm

129,50 Kč s DPH

107 Kč

Skladové číslo: praktikhome/8596066000624

Dostupnost: skladem

Výrobce: Praktik textil


Produkty z bavlněného froté patří k našim tradičním výrobkům. Nabízíme široký výběr ručníků a osušek ze 100% bavlny nebo směsi bavlny s bambusem - od 400 g/m2 až po 600g/m2. Froté materiál je velice příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou savostí. V naší nabídce je veliká škála barev a různých bordur.Froté ručník Amelia je příjemný a velice kvalitní výrobek, který má vysokou savost a zpříjemní vaše bydlení. U tohoto produktu můžete kombinovat barvy dle svých představ. V naší nabídce je pět barevných provedení - zelená,žlutá,terakotová,smotanová,čokoládová. Barevné provedení si můžete rozdělit a to například tak, že pro každého člena rodiny vyberete jinou barvu.Parametry froté ručníku Amelia:
  • Rozměr: 50/100 cm


  • Barva: zelená


  • Složení/gramáž:100% bavlna, 500 gr/m2

Praktik Home s.r.o.

Tento výrobek Vám nabízí firma Praktik Home s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení