Máslová Froté osuška KONGO 70/140 cm

Máslová Froté osuška KONGO 70/140 cm

341,20 Kč s DPH

282 Kč

Skladové číslo: praktikhome/8596066000464

Dostupnost: skladem

Výrobce: Praktik textil


Produkty z bavlněného froté patří již k našim tradičním výrobkům. Nabízíme širokou škálu ručníků a osušek ze 100% bavlny nebo směs bavlny s bambusem - od 400 g/m2 až po 600g/m2. Frotémateriál je příjemný na dotek a vyznačuje se vysokou savostí. V nabídce je veliký výběr barev a různých bordur.

 


Froté ručník Kongo je příjemný kvalitní výrobek, který má vysokou savost a zpříjemní Vaše bydlení. U tohoto produktu můžete kombinovat barvy dle svých představ. V nabídce je pět barevných provedení - hnědá, smetanová, zelená, fialová, oříšek. Barevné provedení si můžete rozdělit a to například tak, že pro každého člena rodiny zvolíte jinou barvu.

 


Parametry froté osušky Kongo:
    • Rozměr: 70/140 cm

 


    • Barva: máslová

 


    • Složení: 40% bavlna, 60% bambus

 


    • Gramáž: 500gsm

 

Praktik Home s.r.o.

Tento výrobek Vám nabízí firma Praktik Home s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení