Červený Froté ručník EMA 50/100 cm

Červený Froté ručník EMA 50/100 cm

121 Kč s DPH

100 Kč

Skladové číslo: praktikhome/8596066000211

Dostupnost: skladem

Výrobce: Praktik textil


Froté ručníky a osušky EMA jsou velmi často využívány do hotelů, penzionů a ubytoven. Svým jednoduchým vzhledem, kvalitou a gramáží jsou vhodné pro vyšívání jako reklamní předměty.

 


Tyto ručníky Ema jsou k dostání v několika barevných kombinacích - bílá, máslová, tmavá béžová, světlá béžová, světlá žlutá, tmavá žlutá, lososová, oranžová, růžová, bordová, světlá zelená, tmavá zelená, světlá modrá, jasná zelená, tmavá modrá(královská), cihlová, šedá, černá, tmavě hnědá, fialová, světle hnědá, zelená, světle zelená, fialová, červená, modrozelená.

 


Parametry froté ručníku Ema:
    • Rozměr: 50/100 cm

 


    • Složení: 100% bavlna

 


    • Barva: červená

 


    • Gramáž: 400gsm

 

Praktik Home s.r.o.

Tento výrobek Vám nabízí firma Praktik Home s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení