Mini kamera do auta Uwing Black Hero A08 - mini car DVR HD 720p

Mini kamera do auta Uwing Black Hero A08 - mini car DVR HD 720p (Palubní autokamera, černá skříňka, car black box HD DVR)

1590 Kč s DPH

1314,10 Kč

Skladové číslo: TRX/1581

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: TRX

Mini HD DVR kamera do auta model Black Hero A08, HD 720p - 30 snímků/s
Tato nejmenší HD DVR autokamera na trhu se vyznačuje kvalitním a plynulým záznamem, který pořizuje za pomoci ultra širokoúhlé čočky se záběrem 120°. Kameru můžete nalepit pomocí přiložené kvalitní oboustranné lepící fólie 3M na přední sklo. Díky jejím miniaturním rozměrům a nízké hmotnosti je kamera Black Hero A08 zcela nenápadná a za jízdy nezavazí.Tato mini HD DVR kamera nemá díky ultra malým rozměrům vlastní LCD displej. Připojuje se k externímu zobrazovacímu zařízení, např. k navigaci nebo DVD přehrávači pomocí přiložené kabeláže (připojení doporučujeme nechat provést v odborném autoservisu). Kamera se však dá velmi dobře provozovat i bez připojení k displeji vozidla. Po úvodním nastavení pracuje zcela automaticky a další obsluhu již nevyžaduje. V případě potřeby stačí pouze vyjmout paměťovou kartu a načíst záznamy do počítače.Záznam se spouští ručně nebo automaticky po zapnutí zapalování a ukládá se na micro SDHC paměťové karty o velikosti až 32GB (paměťová karta není součástí balení). Mini HD DVR kamera automaticky přepisuje stará data, takže nedochází k přerušení nahrávání, pokud je paměť plná. Tato mini HD DVR kamera má také vestavěný G-sensor (gravitační senzor), který v případě nárazu uzamče záznam na paměťové kartě a nehrozí tedy jeho přepsání a následná ztráta.Kamera v provozu nahraje všechno, co nastane během Vaší jízdy před vozidlem. Kvalitní záznam může být v pravý čas použit jako silný důkaz a může Vám pomoci vyřešit případnou nehodu a označit viníka. To vám ušetří drahocenný čas a peníze.
Vlastnosti a specifikace:
Kamera s vysokou citlivostí pro záznam i ve zhoršených světelných podmínkáchOptická čočka se 120° širokým záběremZáznam videa AVI: HD 1280x720 - 30 snímků za sekunduFormát videa: AVI&MP4Nahrávání ve smyčce – automatické smazání starších záznamů při zaplnění paměti kartyMožnost zobrazení data a času v záznamuZáznam zvukuNapájení: přímé palubní 9-16VOdběr max. 150mAPaměťové karty microSDHC až 32GB (není součástí dodávky)Rozměry těla kamery: 60mm x 33mm x 33mmVáha kamery: 50g
Balení obsahuje:
KameraNapájecí + AV kabelDržák se samolepící fóliíČeský manuál
Ukázka videa zde. Při přehrávání nastavte kvalitu videa na HD.

TRX Energy s.r.o.

 

Tento výrobek Vám nabízí firma TRX Energy s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení