BCAA energy 330ml - Reflex nutrition

BCAA energy 330ml - Reflex nutrition

49 Kč s DPH

42,60 Kč

55 Kč s DPH Sleva 10.9%

Skladové číslo: PT/58041005-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Reflex nutrition

BCAA energy 330ml

BCAA Energy je určené pro každého, kdo hledá perlivé osvěžení, rychlé doplnění BCAA a zároveň i povzbuzeníBCAA Energy

- drink s přidanými aminokyselinami, vitamínem B6 a kofeinem

- doplnění BCAA, povzbuzení a osvěžení v jednom

- pre-/intra-workout/all-day drinkS vysokým obsahem kofeinu (36,4 mg / 100 ml). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. 330 ml.BCAA Energy je určené pro každého, kdo hledá perlivé osvěžení, rychlé doplnění BCAA a zároveň i povzbuzení. Kromě větvených aminokyselin l-leucinu, l-isoleucinu a l-valinu v poměru 2:1:1 lze v nápoji nalézt také 100 % DDD důležitého vitamínu B6 a 120 mg kofeinu. BCAA Energy se hodí jako podpora tréninku nebo povzbuzení kdykoli během dne.

Složení:
Sycená voda, větvené aminokyseliny (L-leucin, L-isoleucin, L-valin), kyselina (kyselina citrónová), aroma, kofein, sladidlo sukralóza, pyridoxin hydrochlorid.

Doplněk stravy. Sycený energy drink s obsahem BCAA, s vitamínem B6 a sladidlem.

Dávkování:
1 dávka odpovídá 330 ml. Po otevření uchovávejte v lednici a zkonzumujte ještě týž den.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na chladném a suchém místě.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info