Kemo M100N - Ultrazvukový odpuzovač kun a hlodavců do auta

Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců pro automobily. Napájený z autobaterie.

465 Kč s DPH

384,30 Kč

Skladové číslo: VSelektro/140

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Kemo

Kvalitní Ultrazvukový odpuzovač-plašič kun a hlodavců pro automobily, zemědělské stroje, karavany, lodě apod. Plašič je npájen z autobaterie.


Využití odpuzovače‐plašiče kun a hlodavců KEMO M100N:

KEMO M100N je vhodný jako odpuzovač hlodavců a kun do auta, ale přístroj je určený také pro ochranu např. zemědělských strojů, karavanů, lodí apod. Využití najde všude tam, kde jsou vysoké nároky na odolnost vůči povětrnostním vlivům. Přístroj generuje silné ultrazvukové pulzy specifického tvaru, které jsou pro drobné hlodavce a kuny velmi nepříjemné, takže po krátkém čase prostor auta opouští.


Komfort provozu odpuzovače‐plašiče kun a hlodavců KEMO M100N:

KEMO M100N pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukem. Je vybaven taképulzující LED diodou, která přispívá k účinku odpuzovače.
Instalace a rozsah účinnosti odpuzovače‐plašiče KEMO M180:

Instalace odpuzovače‐plašiče kun a hlodavců spočívá v připojení na kldaný a záporný pol autobaterie. Napájení plašiče je vybaveno vlastní proudovou pojistkou. Při umístění odpuzovače do motorového prostoru auta se odpuzovač instaluje „napevno" pomocí montážních pacek (přírub), vestavěných na krytu odpuzovače.

Elektronika je zcela zalitá a voděodolná, reproduktor je tvořen hliníkovou membránou s ochrannou mřížkou, nehořlavé provedení.


Technické údaje odpuzovače‐plašiče KEMO M180:

Napájení: 12VDC (11 - 15 V), max. 7 mA (průměrně < 2mA)
Umístění: obvykle v motorovém prostoru
Rozměry: 50x30x70mm
Ultrazvuk: pulsující 23KHz, úhel vyzařování 150°,

Homologace pro použití v motorových vozidlech (homologace E1)

 

vselektro

Tento výrobek Vám nabízí VSelektro - technika pro dům a zahradu

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info