Odpuzovač kun, Kouzlo přírody

Přírodní repelent (sprej) na odpuzování kun. Vytváří ochranný film, který zamezuje přístupu kunám.

199 Kč s DPH

164,50 Kč

Skladové číslo: VSelektro/138

Dostupnost: Skladem

Výrobce: AgroBio

Odpuzovač kun je sprej na přírodní bázi určený na odpuzování kun z motorů aut, půdních prostorů domů, z chlévů, skladů apod. Zamezuje nechtěnému přístupu kunám, a jejich škodám, které způsobují.

Sprej lze nastříkat i na pohyblivé části. Vůně odpuzující látky je pro kuny velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbá. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi. Může způsobit skvrny. Před použitím doporučujeme vyzkoušet na méně viditelném místě.

Aplikace a dávkování:

Balení obsahuje 500ml tohoto biocidu.

Obecné prostory: Přípravek nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny po dobu 12 dnů. Poté aplikujte 1x týdně.

Motorová vozidla: Nastříkejte sprej na ohrožená místa a plochy (kabely, hadice) ze vzdálenosti cca 20 cm. Poté opakujte aplikaci 1x týdně.

 

vselektro

Tento výrobek Vám nabízí VSelektro - technika pro dům a zahradu

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info