Pandy protein candy 70 g - FCB

Pandy protein candy 70 g - FCB

Pandy protein candy 70 g - FCB

64 Kč s DPH

55,70 Kč

75 Kč s DPH Sleva 14.6%

Skladové číslo: PT/96111051-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: FCB

Pandy protein candy 70 g

Sour Plates mají klasické chutě pomeranče, hrušky a jahody. Toto balení je obohaceno o BCAA, která vytváří vyvážený poměr aminokyselin. Pandy je zcela bez cukru a obsahuje Stevia a polyol glykosidové sladidla. Stevia glykosidy pocházejí ze stevia rostlin - přírodní sladidlo. Polyoly obsahují méně kalorií na gram než cukr, takže z Pandy dělá nízkokalrickou chuťovku. Tento balíček je ideální pro kyselé milovníky cukroví, kteří hledají zdravější alternativu!

Soda Shakers jsou vyrobeny v příchuti: cola/limetka. Toto balení je obohacena o BCAA, která vytváří vyvážený poměr aminokyselin. Pandy je zcela bez cukru a obsahuje Stevia a polyol glykosidové sladidla. Stevia glykosidy pocházejí z stevia rostlin - přírodní sladidlo. Polyoly obsahují méně kalorií na gram než cukr, takže z Pandy dělá nízkokalrickou chuťovku.Chutnají jako klasické želtinové bonbony, ale jsou mnohem, mnohem zdravější!
Složení:
Příchuť Sour Plates:sladidlo ( maltitol, erythritol, steviol glycosides ), proteinový prášek ( z toho hydrolyzovaná gelatina 10%), l-leucine 2,1%, l-valine 1,1%, l-isoleucine 1,1%, želatina, regulátor kyselosti kyselina jablečná, barvivo E100 E120 E131, karnaubský vosk.

Příchuť Salty Kettlebells:sladidlo ( maltitol, erythritol, steviol glycosides ), proteinový prášek ( z toho hydrolyzovaná gelatina 10%), l-leucine 2,1%, l-valine 1,1%, l-isoleucine 1,1%, želatina, chlorid amonný, lékořice, barvivo: rostlinné uhlí, lesk ( kokosový olej )

Příchuť Soda Shakers: sladidlo ( maltitol, erythritol, steviol glycosides ), proteinový prášek ( z toho hydrolyzovaná gelatina 10%), l-leucine 2,1%, l-valine 1,1%, l-isoleucine 1,1%, želatina, regulátor kyselosti kyselina jablečná, barvivo E133 E150c, karnaubský vosk.Informace:doplněk stravy

vhodné pro sportovce

neobsahuje lepek ani laktózu

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení