SHOCK

SHOCK

bezchlórová šoková dezinfekce vody

489 Kč s DPH

404,10 Kč

Skladové číslo: guaa/ 010

Dostupnost: Skladem

Výrobce: GUAa

SHOCK je tekutý, koncentrovaný přípravek pro šokovou dezinfekci bazénové vody při uvedení bazénu do provozu, řešení problémů v průběhu sezóny nebo při extrémních podmínkách provozu bazénu – vysoké teploty vody, velký počet koupajících, klimatické podmínky.

Je vhodný pro všechny typy bazénů, s filtrací i bez filtrace, a v kombinaci s OXI zabezpečí rychlou a účinnou dezinfekci. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Lze použít i pro zazimování bazénu na konci sezóny.


Vlastnosti:

Ošetřená voda nepoškozuje materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.


Dávkování:

Po napuštění bazénu je nutné nejprve upravit pH na úroveň 6,8–7,4. Dávku 200 ml/10 m3 aplikujte přímo do vody (případně přes filtrační zařízení). Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci a nechte dobře promíchat do celého objemu bazénu. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob v bazénu. Koupat se je možno po řádném promíchání přípravku v bazénové vodě. Následnou pravidelnou údržbu zajistíte přípravky LARGE POOL nebo SMALL POOL. Pro řešení problémů s kvalitou bazénové vody v průběhu sezóny doporučujeme použít SHOCK společně s oxidačním přípravkem OXI, který zajistí zvýšení hladiny aktivního kyslíku ve vodě. Čas potřebný pro biocidní účinek: 120 min.

Datum expirace: 36 měsíců od data výroby.

Dostupné v balení: 1 l, 3 l

 

guaa

Tento výrobek Vám nabízí firma GUAPEX a.s.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení