WHIRLPOOL

WHIRLPOOL

bezchlórová chemie pro vířivé vany

399 Kč s DPH

329,80 Kč

Skladové číslo: guaa/ 019

Dostupnost: Skladem

Výrobce: GUAa

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách – whirlpoolech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Je vhodný i na profesionální použití.

Vlastnosti:

Ošetřená voda není cítit po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice. Nepoškozuje žádné materiály, nezpůsobuje korozi kovových částí bazénu. Dlouhodobý efekt, pH neutrální.

Dávkování:

Upravte pH vody na úroveň 6,8–7,4. Startovací dávku 250 ml/m3 aplikujte vždy po napuštění čerstvé vody přímo do vody ve vířivé vaně. Udržovací dávku 100 ml/m3 dávkujte 1× za 7–14 dní (podle zatížení). Dávkování provádějte při zapnuté cirkulaci, resp. tryskách a nechte dobře promíchat do celého objemu vířivé vany. Ošetření provádějte bez přítomnosti osob ve vířivé vaně. Použít vířivou vanu je možné po řádném promíchání vody. Pro dlouhodobé udržení kvality vody doporučujeme kombinovat s dávkováním oxidačního přípravku OXI podle návodu a pravidelně kontrolovat pH. Čas potřebný pro biocidní účinek: 30 min.

Benefity

Přípravek:

Dezinfikuje
Likviduje řasy, viry, bakterie, plísně

Ošetřená voda:

Nedráždí oči a nevysušuje pokožku
Nebělí a nepoškozuje technologii bazénu

Datum expirace: 36 měsíců od data výroby.

Dostupné v balení: 1 l, 3 l

 

guaa

Tento výrobek Vám nabízí firma GUAPEX a.s.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení