GUASAN LARGE SET

GUASAN LARGE SET

velká sada bezchlórové dezinfekční chemie

499 Kč s DPH

412,40 Kč

Skladové číslo: guaa/ 050

Dostupnost: Skladem

Výrobce: GUAa

Sada obsahuje:

1x GUAa HOME GUASAN SPRAY 0,5l
1x GUAa HOME GUASAN 3 l
1x Odměrka ZDARMA

GUASAN SPRAY

je tekutý dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst postřikem. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem bez negativních vlivů na jakékoli ošetřované materiály (sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, gumu).

Použití: Prostředek je určen k přímému použití a snadné aplikaci pomocí rozprašovače, neředí se. Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte.

Vlastnosti: Je nehořlavý, nekorozivní, neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly.

GUASAN

je koncentrovaný tekutý dezinfekční prostředek určený k dezinfekci všech omyvatelných povrchů a ploch. Je charakteristický silným a dlouhodobým antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem. Odstraňuje zdroje zápachů organického původu.

Použití: GUASAN je vhodný ke strojové i ruční dezinfekci.

Vlastnosti: Je nehořlavý, nekorozivní, nepoškozuje žádné materiály, jako jsou sklo, dřevo, kovy, plast, papír, textilie, guma. Neobsahuje alkohol, aldehydy ani fenoly.

Dávkování: Preventivní ochrana: 30 ml koncentrátu na 1 litr vody (3% roztok). Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Dezinfekce ložiska infekce: 50 ml koncentrátu na 1 litr vody (5% roztok). Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Teplota vody neovlivňuje účinek prostředku.

Návod:

návod

Ředění koncentrátu GUASAN na GUASAN SPRAY: Nalijte 80 ml GUASANu do původního rozprašovače GUASAN SPRAY a doplňte vodou. Tímto ředěním získáte originální náplň. Z 1 litru koncentrátu tak připravíte až 12 rozprašovačů GUASAN SPRAY!

 

guaa

Tento výrobek Vám nabízí firma GUAPEX a.s.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení