GUASAN SPORT ODOR STOP

GUASAN SPORT ODOR STOP

dezinfekční prostředek k odstranění zápachu

89 Kč s DPH

73,60 Kč

Skladové číslo: guaa/ 059

Dostupnost: Skladem

Výrobce: GUAa

Tekutý dezinfekční prostředek určený k odstranění zdroje zápachu v obuvi, lyžácích, bruslích, chráničích, helmách, maskách, brýlích, rukavicích, dresech, oděvech a jiných sportovních potřebách.

Účinně odstraňuje zápach. Příjemně voní. Je charakteristický silným a dlouhotrvajícím antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem. Vhodný pro všechny povrchy.
Použití:

Nastříkejte na zasaženou plochu a nechte působit (do zaschnutí). Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. Neředí se. Minimální doba expozice: 15 minut. Aplikujte dle potřeby.

Vlastnosti:

Nepoškozuje žádné materiály, je nekorozivní. Ošetřené materiály nemění barvu, vlastnosti, ani nejsou jinak narušeny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, fenoly, estery, žádné těkavé ani leptavé látky. Je nehořlavý.

Účinky:

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů a má tyto účinky: baktericidní – včetně TBC (15-30min.), virucidní (15-30 min.) a protikvasinkové (60 min.).

Datum expirace: 36 měsíců od data výroby.

Dostupné v balení: 0,2 l, 5 l

 

guaa

Tento výrobek Vám nabízí firma GUAPEX a.s.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení