Rwanda Thousand Hills Kávy Pitel® direct trade

Vhodná pro přípravu espressa i filtrované kávy a french pressu.

166 Kč s DPH

144,30 Kč

Skladové číslo: Kávy pitel/014/150

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Kávy pitel

V regionu Gakenke se zabývá produkcí kávy na 1500 farmářů. Tato oblast je ve Rwandě známá svojí produkcí velmi kvalitní kávy.

Balení kávy je proces, který musí být proveden velmi pečlivě, a proto naši kávu balíme do vysoce kvalitních sáčků. Protože se po pražení kávových bobů uvolňuje plyn, který by mohl zcela naplnit obal a ten by následně mohl při manipulaci a skladování prasknout, nechává se káva nějaký čas odpočinout nezabalena. Při tomto postupu však přichází také o své aroma, které je u kvalitní kávy velice důležitou charakteristikou. Používáme tedy flexibilní sáčky na kávu s odplyňovacím jednosměrným nylonovým ventilem a zipem, takže přebytečný uvolněný plyn odejde přes ventil pryč a káva si zachová své aroma, jako by byla čerstvě upražená. Použití zipu na sáčku Vám umožní skladovat kávu v sáčku a opakovaně ho otevírat bez nutnosti používat na sáček jiný způsob uzavření.

region: Gakenke

sektor: Ruli

nadm. v.: 1464-1900 m. n. m., sopečná

půda a břidlice

varieta: Arabica – Bourbon

sklizeň: květen-srpen

chuťový profil: Ořechy, med a sladké

grapefruity, pozdní tóny ořechy

acidita: umírněná, citlivě vyvážená

zpracování: mokrou cestou

stupeň pražení: Full City

Vhodná pro přípravu espressa i

filtrované kávy a french pressu.

farma: 3 Africans sisters - Direct trade

 

kavypitel.cz

Tento výrobek Vám nabízí firma Kávy pitel s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info