Bytový difuzér chrom

Bytový difuzér chrom

738,10 Kč s DPH

610 Kč

Skladové číslo: LINDART/130037

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Lindart

Nová technologie difuzéru "OXY-GEN powered" nepoužívá k osvěžování aerosoly ani rozprašovače, využívá pouze sílu čistého vzduchu díky malému, naprosto tichému ventilátoru, ke stálému a rovnoměrnému osvěžování vzduchu.Difuzéry vypouští vůni konstantně a rovnoměrně, díky čemuž v místnosti vytváří příjemné mikroklima se stálou intenzitou vůně.Díky nové technologii difuzéru nejsou ve vůních použity žádná rozpouštědla a jiné škodlivé látky. Uvolňují se pouze vonné esence.Vzhledem k minimálnímu obsahu organických chemických složek, která sublimují při pokojové teplotě, splňují vůně ekologickou nezávadnost a jsou vhodné do prostorů kde je kladen důraz na ekologii ( například získání certifikátu LEED ) .

zdravaloznice.cz

 

Tento výrobek Vám nabízí zdravaloznice.cz

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info