Guarana fusion 300 g - Myotec Advantage

Guarana fusion 300 g - Myotec Advantage

Guarana fusion 300 g - Myotec Advantage

449 Kč s DPH

390,40 Kč

489 Kč s DPH Sleva 8.2%

Skladové číslo: PT/60106001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Myotec Advantage

Guarana fusion 300 g

Guarana Fusion



Instantní prášek s obsahem sušeného extraktu z guarany – popínavého keře rostoucího v Amazonii. Extrakt se získává z jeho sušených semínek.



Produkt je vhodný pro všechny orientované na:



- stimulaci fyzického i psychického výkonu

- zvýšení vytrvalosti

- povzbuzení metabolismu



MyoTec Advantage Line



Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.

Složení:
Sušený extrakt ze semínek Guarany (Paullinia cupana) 14 %, maltodextrin 74,5 %, kofein 10 %, barvivo annatto, barvivo amoniak-sulfitový karamel.



Doplněk stravy.
Dávkování:
Doporučená denní dávka je 0,5 - 1 g (cca 1/3 čajové lžičky). Rozmíchejte alespoň ve 100 ml vody nebo oblíbeného ovocného nebo zeleninového džusu.

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah přímého slunečního záření, v těsně uzavřeném obalu.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení