Native Whey 2kg natural - Myotec Advantage

Native Whey 2kg natural - Myotec Advantage

Native Whey 2kg natural - Myotec Advantage

1499 Kč s DPH

1303,50 Kč

1559 Kč s DPH Sleva 3.8%

Skladové číslo: PT/60021025

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Myotec Advantage

Native Whey 2kg natural

Native whey

Instantní syrovátkový proteinový koncentrát v nativní kvalitě, zpracovaný metodou cross-flow ultrafiltrace a mikrofiltrace. Nativní forma (izolace přímo z čerstvého mléka) je garancí vysokého obsahu esenciálních aminokyselin (např. až o 14 % vyššího obsahu aminokyseliny l-leucinu) a nabízí 100% čistotu s nulovým obsahem reziduí kaseinu, jako jsou glykomakropeptidy, které tvoří v rámci klasických whey proteinů až 29 % (produkty získávané ze syrovátky). Protein je RBGH free, původem z Holandska. Jde o čistý zdroj rychlých syrovátkových bílkovin bez jakýchkoli sladidel.Native whey versus běžný whey protein

Mezi native whey proteinem a běžným whey proteinem je podstatný rozdíl. Běžný syrovátkový protein obsahuje až 29% tzv. glykomakropaptidů, které pocházejí z kaseinu, kdežto nativní syrovátkový protein je 100% čistý, což je znát na biodostupnosti a obsahu esenciálních aminokyselin.Jak dosáhnout 100% čistoty?

Odpovědí je nativní technologie. Nativní protein je extrahován přímo z čerstvého kravského mléka (tedy ne ze syrovátky) pomocí membránové technologie. Vše probíhá za velmi nízkých teplot do 10 stupňů Celsia pomocí mikrofiltrace a ultrafiltrace. Jen díky tomu je z výsledné tekutiny zcela vyloučen kasein, tuk a laktóza, a může vzniknout nejčistší a biologicky nejvíce aktivní syrovátkový protein.Celý proces výroby nativní syrovátky má tyto benefity, které klasickému syrovátkovému proteinu ze sýra chybí:•100% čistota syrovátkové bílkoviny, bez podstatného zbytku reziduí kaseinu ve formě glykomakropeptidů.

•Nativní syrovátkový protein je pasterizován pouze jednou. Nedochází tak k denaturování peptidů bohatých na cystin.

•Nativní syrovátkový protein není vedlejším produktem výroby sýru, není tedy denaturován použitím kyselin a dalším zpracováním během produkce sýru.

•Nativní syrovátkový protein vzniká během jednoho kontinuálního procesu. Velká část běžných syrovátkových proteinů vzniká v běžném mlékárenském průmyslu, který obnáší denaturaci cenných živin. Nativní protein se tomuto zcela vyhýbá.

•Nativní syrovátkový protein má až o 240 % více cystinu, což je velice křehký peptid lehce poškoditelný teplem.

•Nativní syrovátkový protein má vyšší obsah větvené aminokyseliny l-leucinu.

•Nativní syrovátkový protein má čistší chuť, nevzniká totiž jako vedlejší produkt sýra.

•Složení aminokyselinového spektra nativního syrovátkového proteinu je v porovnání s běžným syrovátkovým. proteinem blíže aminokyselinovému spektru lidského mléka.

•Bezkonkurenční naturální chuť a Bezkonkurenční konzistence.Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Superčistý zdroj syrovátkové bílkoviny

- Budování a regeneraciMyoTec Advantage Line

Pokud je vaším prvořadým cílem kvalita, čistota a výběr jen takových surovin, které jsou prověřené a funkční, je nová řada MyoTec Advantage Line určena právě pro vás. Cílem produktů Advantage Line NENÍ nabízet úplně vše, co je na trhu dostupné, navíc s jednostranným zaměřením na co nejnižší cenu, tak jak je to obvyklé u tzv. mass-marketingových značek, ale právě naopak. Cílem je nabízet pouze smysluplné, kvalitní a funkční suroviny, a to i na úkor vyšší ceny. Kvalita a principy celého projektu jsou garantovány čistě privátní a 100% nezávislou značkou MyoTec.
Složení:
Syrovátkový proteinový koncentrát 98,9 %, emulgátor slunečnicový lecitin, protispékavá látka vápenaté soli kyseliny fosforečné.Instantní syrovátkový proteinový koncentrát
Dávkování:
rozmíchejte 35 g s 250 ml vody v shakeru nebo mixéru. Pro silnější, krémovější nebo intenzivnější chuť, rozmíchejte s menším množstvím vody nebo mléka. Konzumujte 2-3 dávky denně.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu (5 - 25°C), suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Obal těsně uzavírejte. Konzumujte ihned po namíchání.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení