Thermo Caps + Sinetrol 120 kapslí - Energy Body

Thermo Caps + Sinetrol 120 kapslí - Energy Body

899 Kč s DPH

781,70 Kč

999 Kč s DPH Sleva 10%

Skladové číslo: PT/64034001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Energy body

Thermo Caps + Sinetrol 120 kapslí

Thermo Caps + Sinetrol®Termogenní směs silných a účinných stimulátorů, vhodné pro aktivní sportovce a jedince zaměřené na intenzivní odbourávání tuku a okysličování organismu. Produkt obsahuje směs extraktů z citrusových plodů Sinetrol® s polyfenoly, u nichž byla vědecky ověřena účinnost.Francouzská studie: Směs citrusových polyfenolů podporuje redukci tělesného tuku, zmírňuje zánětlivost a napomáhá okysličení organizmu.Směs extraktů z grepu, červeného i klasického pomeranče a guarany prokazatelně podporuje redukci břišního tuku (pozor – nejedná se o synefrin). Francouzký vědecký tým prokázal tento fakt ve studii porovnávající účinky placeba a přípravku Sinetrol-XPur, který tyto extrakty obsahuje.Sinetrol pomohl ke zmenšení obvodu břišní stěny o 5,71%, zatímco placebo jen o 1,56%. Podobně příznivé byly i další výsledky – snížení obvodu pasu v průměru o 4,71% a tuku o 9,73% u Sinetrolu, zatímco u placeba jen o 1,35% a 3,18%.„Potvrzujeme, že konzumace Sinetrolu-XPur redukuje množství tělesného tuku, zmírňuje zánětlivost, dále glykemii a napomáhá okysličení těla u osob s nadváhou.Účastníci studie užívali Sinetrol-XPur dvakrát denně po 12 týdnů bez jakýchkoli nežádoucích vedlejších efektů. Stále je však zapotřebí dalšího výzkumu, který by prohloubil mechanismy fungování přípravku a potvrdil jeho efektivitu i během delšího období,“ komentovali výsledky francouzští vědci.Výzkum probíhal po 12 týdnů formou dvojitě slepé studie s 95 účastníky rozdělenými na skupinu užívající Sinetrol-XPur a skupinu užívající placebo. Obě danou látku konzumovali dvakrát denně spolu s běžným jídlem. Šlo o Francouze ze střední třídy žijící v Paříži nebo v jejím okolí ve věku mezi 22 a 45, s BMI mezi 26-29,9 kg/m2 .Extrakt o hmotnosti 450 mg byl připraven tak, aby obsahoval nejméně 90% polyfenolů (konkrétně katechinu), nejméně 20% flavonolů (konkrétně naringinu) a mezi 1% a 3% přírodního kofeinu.Studie se také sekundárně zaměřovala na krevní tlak, srdeční frekvenci, lipidový profil (hladinu cholesterolu, HDL, LDL, TG, ApoA1, ApoB), glukózu a hemoglobin A1c (HbA1c), funkci ledvin (sodík, draslík, moč a kreatinin), známky zánětu (fibrinogen a CRP), funkci jater (alanin, alanin-aminotransaminázu, aspartát-amino transaminázu, gamma-glutamyltranspeptidázu a kreatin fosfokinázu) a okysličení organismu (SOD, MDA a GSH).
Složení:
extrakt z citrusu a guarany (26,6 %), extrakt ze zeleného čaje, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza, barviva (oxidy železa, oxid titaničitý), L-karnitin (14,8 %), plnidlo mikrokrystalická celulóza, kofein 5,9 %, protispékavé látky (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).S vysokým obsahem kofeinu 214 mg/4 kapsle. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Dávkování:
berte 4 kapsle denně. Zapijte 2 kapsle dostatečným množstvím tekutiny před snídaní a 2 kapsle odpoledne mezi jídly. Neužívejte produkt s alkoholem!

Upozornění: Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí a přímého slunečního záření. Skladujte v suchu a chladu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu a zdravý životní styl.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info