Nůž na bezpečnostní pásy

Nůž na bezpečnostní pásy si nikdo z nás nepřeje nikdy použít. Přesto je dobré být připraven na nejhorší. Pokud už se nehod a stane, je potřeba co nejrychleji dostat z auta sebe i své blízké. Často bývá problém s bezpečnostními pásy, které mohou člověka v nabouraném autě uvěznit. Právě pro tyto situace je určený nůž na bezpečnostní pásy. Pás s ním snadno přeříznete a uvolníte si tak cestu ven.

54,50 Kč s DPH

45 Kč

Skladové číslo: abreflex/600

Dostupnost: Skladem

Výrobce: AB reflex s.r.o.

- otvor pro prst slouží ke snadnému a efektivnímu použití,

- velikost 12,5x4,5cm

- vhodné také na řezání oděvů,

Řezač záchráných pásů je vhodný pro všechny záchránáře a neměl by chybět v každé autolékarničce, případně přihrádce v autě. Lehký a malý řezač je vyroben z pevného PVC plastu a ostrého ocelového nože.

Snadno, rychle, a bezpečně rozřízne bezpečnostní pás v případě nehody a zaseknutí bezpečnostní spony.

 

ab reflex

Tento výrobek Vám nabízí firma AB reflex s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info