MIX ROLL fitness masážní válec 3v1 - Spokey

MIX ROLL fitness masážní válec 3v1 - Spokey

455 Kč s DPH

376 Kč

519 Kč s DPH Sleva 12.3%

Skladové číslo: PT/103870083

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Spokey

MIX ROLL fitness masážní válec 3v1

Fitness válec

Fitness pěnový válec je spolehlivá a účinná pomůcka, určená k posilování i masážím. Lze jej využít i při cvičení jógy či pilates nebo k posilování určitých části těla. .

Speciální design tohoto výrobku umožňuje cílenou masáž a celkovou svalovou integraci. Je určený pro uvolnění a relaxaci namožených a ztuhlých svalů, snížení bolestivosti svalového systému a kloubů, zvýšení cirkulace krve a obnovení elasticity ve svalech.

V sadě válce 3v1 najdete válec tvrdý, pěnový a válec tenký k masážím.

Celá sada je určena pro všestranně zaměřené pohybové aktivity. Jeho výhody ocení všichni zájemci o aktivní životní styl.

Zlepšuje fyzickou koordinaci. Vysoká kvalita a moderní design poskytuji komfort a bezpeči při cvičení.Parametry:

Délka: 33 cm

Průměr: 10,1/15 cm

Materiál:PE+PVC+EVA

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info