Plant based vegan protein 2lb - Biosteel

Plant based vegan protein 2lb - Biosteel

Plant based vegan protein 2lb - Biosteel

2490 Kč s DPH

2165,20 Kč

2490 Kč s DPH Sleva 0%

Skladové číslo: PT/10024001-2

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Biosteel

Plant based vegan protein 2lb

BIOSTEEL proteinový nápoj na rostlinné bázi je bezlepková rostlinná bílkovina určená pro vegany.Směs rostlinných bílkovin a aminokyselin:

• Podporuje syntézu proteinů pro vznik svaloviny, navyšuje LMB (lean body mass – hmotnost vody v těle), a zároveň snižuje tělní tuk.

• Je snadno stravitelná, rychle se vstřebává a tak umožňuju rychlejší tělní regeneraci mezi cvičením

• Z vyšuje fyzickou sílu a cvičební výkon.

• Nabízí nejkvalitnější bílkovinu rostlinné báze umožňující maximální výkon.

Sportovní výživové doplňky Biosteel jsou dobrou volbou pro každého sportovce, který hledá kvalitní, prověřené výrobky bez škodlivých látek. Každý produkt Biosteelu je nezávisle testován Světovou antidopingovou agenturou, která zaručuje nepřítomnost jakýchkoli zakázaných či škodlivých látek. Všechny produkty jsou schválené laboratoři WADA.Biosteel, původně vytvořený jako doplněk pro vrcholové sportovce, se nespokojí s obyčejnými ingrediencemi, nešetří na kvalitním složení ani výhodách pro zdraví. Jednoduše je to nejzdravější a nejbezpečnější produkt na trhu, umožňující dosáhnout optimálních výsledků pro zdraví a fitness. BIOSTEEL proteinový nápoj na rostlinné bázi obsahuje pouze protein na rostlinné bázi a aminokyseliny v přesném poměru, vše je podporované vědeckým výzkumem a testováním. S nízkou úrovní tuku a vysokou úrovní proteinu, BIOSTEEL proteinový nápoj na rostlinné bázi je ideální možnost pro jednotlivce-vegany a vegetariány.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení