LANA - Pobřeží Slonoviny 75 %

Čokoláda s velice solidním základem, u které však můžete nalézt překvapivou hloubku chutí. V první chvíli ucítíte nasládlé tóny kokosu nebo tabáku, ke konci se však dostaví tropické koření nebo např. avokádo, hojně rostoucí v blízkosti kakaových plantáží. Čokoláda je ručně vyrobená v České republice z kakaových bobů z Pobřeží Slonoviny.

139 Kč s DPH

120,90 Kč

Skladové číslo: lana/007

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Čokoládovna LANA s.r.o.

Parametry
Hořká čokoláda
Hmotnost 75 g
Trvanlivost 12 měsíců
Složení - Kakaové boby, třtinový cukr

Pobřeží Slonoviny je největším světovým producentem kakaa, najdeme tam přes 800 tisíc pěstitelů. Tyto boby pochází ze společenství farmářů a jsou UTZ certifikovány (program udržitelného zemědělství), tj. farmáři za ně dostanou vyšší než tržní cenu. Kakaové boby z Pobřeží Slonoviny získávají rostoucí prestiž i na mezinárodních soutěžích a zároveň je to čokoláda s největším obsahem kakaových bobů z našeho sortimentu. Vyzkoušejte a budete překvapeni.

 

lana

Tento výrobek Vám nabízí firma Čokoládovna LANA s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info