LANA - Svatý Tomáš 71 %

Jde o velmi jemnou čokoládu s výrazným aroma samotného kakaa. Krásně se rozpouští na jazyku a přenese vás do zapomenutého ráje plného orchidejí.

139 Kč s DPH

120,90 Kč

Skladové číslo: lana/010

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Čokoládovna LANA s.r.o.

Parametry
Hořká čokoláda
Hmotnost 75 g
Trvanlivost 12 měsíců
Složení - Kakaové boby, třtinový cukr, sójový lecithin

Svatý Tomáš a Princův ostrov, někdy též nazývaný "čokoládový ostrov", je ostrov položený přímo na rovníku v Guinejském zálivu. Je to první místo v Africe, kde se začaly pěstovat kakaovníky, a dnes tvoří kakaové boby přes 80 % celkového vývozu. K mlsání naší čokolády nezbývá než dodat oblíbené rčení místních – léve, léve – hlavně v klidu a pohodě.

 

lana

Tento výrobek Vám nabízí firma Čokoládovna LANA s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info