Andrimax 24 20 + 10 kapslí - Valavani

Andrimax 24 20 + 10 kapslí - Valavani

599 Kč s DPH

520,90 Kč

Skladové číslo: PT/77091211

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Valavani

Andrimax 24 20 + 10 kapslí

Andrimax 24 Akce 20+10 kapslí ZDARMA - když chcete být vždy připraven!Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže. Pro jednorázové užívání před sexuální aktivitou. Extra silné složení - v jedné denní dávce 1050mg směsi. Přírodní produkt – základ produktu je tvořen čistě přírodními bylinnými extrakty.Problémy s erekcí trápí řadu mužů, kteří se bojí, že nebudou připraveni, když je potřeba nebo že erekce nebude dostatečně tvrdá a vytrvalá pro uspokojení partnerky. Příčin problémů s erekcí je mnoho. Andrimax24 obsahuje látky, které mají kladná vliv na řadu z nich.

Andrimax24 obsahuje látky, která mají kladný vliv na:normální funkce pohlavních orgánů - erekci a hormonální aktivitu (Tribulus terrestris)

podporu fyzické aktivity (Muira puama – Amazonská viagra)

normální činnost svalů (L-Arginin, Tribulus terrestris)

duševní stav a výkon (Camellia sinensis)

pružnost cév (Camellia sinensis)

podpora mentální pohody (Schizandra chinensis)Obsahuje kofein – 100mg v denní dávce.

Silné složení – 1050 mg v jedné denní dávceAby Vám produkt přinesl výsledky, které očekáváte, musí obsahovat dostatečné množství účinných složek. Andrimax24 obsahuje v jedné dávce 1050mg směsi, což je mnohem více než většina konkurenčních produktů. Mnoho produktů obsahuje pouze velmi malé množství jednotlivých složek, což pak nemá očekávaný efekt.

Bezpečný a prověřený produktV dnešní době se dá hlavně na internetu koupit spousta produktů na podporu erekce. Dejte však velmi velký pozor na to, co kupujete. Většina produktu nemá ani potřebné schválení, jsou na trhu nelegálně a mohou obsahovat látky, které jsou pro Vaše zdraví velmi nebezpečné. Andrimax24 je vyráběn v České republice. Je řádně notifikován na Ministerstvu Zdravotnictví a obdržel certifikát zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního úřadu!Reference od zákazníkůZ Andrimaxu se stal můj pravidelný pomocník. Teď už nemám strach, že nebude poslouchat, díky ... Karel, 43letJeden z mála produktů, které jsem vyzkoušel a opravdu funguje. Tomas, 52let
Složení:
Složení na denní dávku (2 kapsle):

L- arginin hydrochlorid 99,5 % 600 mg

Schizandra chinensis- extrakt 120mg

Kofein 100 mg

Zelený čaj (Camellia sinensis)- extrakt 100 mg

Tribulus terrestris- extrakt 80 mg

Muira puama (Ptychopetalum olacoides)- extrakt 50 mg
Dávkování:
2 kapsle denně cca 60 minut před sexuální aktivitou, zapít sklenicí vody.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info