Hemp Seeds 200g - Nutrisslim

Hemp Seeds 200g - Nutrisslim

159 Kč s DPH

138,30 Kč

175 Kč s DPH Sleva 9.1%

Skladové číslo: PT/63131924

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutrisslim

Hemp Seeds 200g

Bio Hemp seeds (Bio Loupané konopné semeno)Konopné semeno je jedním z nejbohatších přírodních zdrojů proteinu. Je také velmi bohaté na nenasycené mastné kyseliny, přičemž obsahuje omega-3,6 a 9 ve velmi příznivém poměru. Proto jej lze doporučit všem orientovaným na udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Kromě toho jsou v konopném semenu obsaženy přesně ty minerály a vitamíny, které užívají všichni orientovaní na potlačení únavy a stresu a na také prevenci projevů stárnutí.Konopné semeno obsahuje:

Nenasycené mastné kyseliny – hladina cholesterolu, činnost srdce, cévy

Vitamín E – antioxidant

Železo – červené krvinky, hemoglobin

Fosfor – energetický metabolismus

Hořčík – vitalita
Složení:
Loupaná konopná semena (Cannabis sativa) v bio kvalitě.

Konopná semínka v bio kvalitě. ORGANIC & RAW & VEGAN.
Dávkování:
Doporučená denní dávka jsou 2-3 čajové lžičky denně. Přidejte konopná semena do vloček, oříšků, ovocných nebo zeleninových salátů, smoothies atd.

Upozornění: Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí. Vodné pro vegany. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info