Barvy na vlasy PASTEL COLOR

Barvy na vlasy PASTEL  COLOR

PŘELIVOVÉ BARVY NA VLASY

84 Kč s DPH

69,40 Kč

Skladové číslo: hessler-3112020

Dostupnost: Skladem

Výrobce: HESSLER kosmetika spol. s r.o

BAREVNÝ PŘELIV S KONDICIONAČNÍMI A REGENERAČNÍMI ÚČINKY

- PASTEL COLOR je intenzivní barevný přeliv bez amoniaku a peroxidu vodíku
- PASTEL COLOR nezesvětluje vlasy
- PASTEL COLOR obsahuje aktivní přísady, které zlepšují strukturu vlasů a dodávají jim vysoký lesk
- PASTEL COLOR vydrží několik mytí vlasů podle jejich kvality a podle použitých podmínek při barvení
- PASTEL COLOR lze používat na všechny typy vlasů včetně barvených a ztrvalených
- PASTEL COLOR dodává vlasům brilantní a intenzivní barvy, případně jen módní nádech a vysoký lesk

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vlasy dobře umyjte běžným šamponem a důkladně vysušte ručníkem. Zvolený odstín PASTEL COLOR se ředí vodou teplou 50 °C. Základní ředění je poměru cca 1:25. Pokud chcete dosáhnout intenzivnějšího zbarvení je nutno ředit přípravek v poměru cca 1:5-15, naopak, chcete-li dosáhnout jen lehkého tónu, řeďte přípravek v poměru 1:30 nebo více.

Naředěný přípravek se hned se nanáší na vlasy. Při aplikaci je vhodné používat ochranné rukavice, případně ochranný krém na kontury. Přípravek se postupně a rovnoměrně nanáší na vlasy od temene po celé délce vlasu a zpět. Rovnoměrnost nanesení lze zvýšit pročesáním vlasů, nebo jejich promnutím, zvláště promnutím od konečků ke kořínkům. Zbytkem roztoku je možno vlasy přelít a nechat odkapat. Vlasy je možno zabalit do savého papíru a ručníku a ponechat barvu působit.

Dobu působení je nutno volit podle požadované intenzity zbarvení od několika desítek vteřin do 15 až 20 minut. Intenzita zbarvení je dána ředěním přípravku vodou, teplotou, dobou působení, případně mechanickým působením. Po aplikaci lze vlasy jen osušit, nebo raději opláchnout vodou. Příliš silné zbarvení vlasů lze odstranit několikerým umytím šamponem. Pokud budete před barvením vlasy zesvětlovat, je nutno je zvlášť dobře umýt a opláchnout vodou. Pro dosažení módních odstínů vlasů lze jednotlivé barvy prakticky libovolně míchat

logo

Tento výrobek Vám nabízí firma HESSLER kosmetika spol. s r.o

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info