SINETIN ŠAMPON PROTI LUPŮM

ANTIDANDRUFF SHAMPOO SE ZINC PYRITHIONEM A DERIVÁTEM KYSELINY UNDECYLENOVÉ

156 Kč s DPH

128,90 Kč

Skladové číslo: hessler-2210020

Dostupnost: Skladem

Výrobce: HESSLER kosmetika spol. s r.o

Vyvážená kombinace aktivních látek ve velmi šetrném tenzidovém základu okamžitě zastavuje tvorbu lupů a zamezuje svědění pokožky hlavy, které lupy často doprovází.

Hlavní účinné látky šamponu jsou Zinc Pyrithione s kvarterním derivátem kyseliny undecylenové a kyselinou salicylovou, doplněné lopuchovým a řepíkovým extraktem, Panthenolem, hydrolyzovaným keratinem a lecithinem.

Použití: Na počátku doporučujeme mytí hlavy šamponem běžným způsobem až 3x týdně, později postačí mytí 1x týdně. Po pravidelném používání šamponu proti lupům se dostaví výrazné zlepšení a je možno postupně začít mýt vlasy normálním jemným šamponem.

Důležité upozornění: Vyvarujte se styku šamponu se sliznicemi, zvláště oční sliznicí. V případě kontaktu se sliznicí okamžitě opláchnout silným proudem vlažné čisté vody

logo

Tento výrobek Vám nabízí firma HESSLER kosmetika spol. s r.o

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info