Mléko plnotučné UHT

Mít vždy zásobu dobrého výživného mléka! UHT mléko je vyrobeno výhradně z mléka z italských hospodářství rozmístěných na celém území a podléhá nejpřísnějším kontrolám.

36 Kč s DPH

31,30 Kč

Skladové číslo: AM/8002670169911

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Pastifficio Granarolo

Mít vždy zásobu dobrého výživného mléka! UHT mléko je vyrobeno výhradně z mléka z italských hospodářství rozmístěných na celém území a podléhá nejpřísnějším kontrolám. Je určeno pro ty, kteří chtějí mít zásobu mléka i mimo lednici. UHT baleni je také vybaveno inovativní technologií, která napomáhá mléku udržet co nejvíce ze svých původních výživových vlastností a zlepšuje chuť.

Granarolo UHT mléko je hygienicky bezpečné, protože je podrobeno tepelnému zpracování, které ničí bakterie. Je dodáváno v aseptickém balení, chráněno před světlem a vzduchem. Proto má trvanlivost 3 měsíce i bez použití konzervačních látek.

Plnotučné mléko UHT může být uchováváno při pokojové teplotě

 

Nutriční informace na 100 g výrobku:

Energie 271 kJ - 65 kcal
Sacharidy 4,95 gramů
Tuky 3,60 gramů
Vápník 120 mg
Proteiny 3,15 gramů

 

AM

Tento výrobek Vám nabízí firma AM Foodservice - Milan Andrýsek

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info