SET pro restaurace, jídelny, kuchyně

SET pro restaurace, jídelny, kuchyně

Výhodná nabídka pro restaurace, hotely, jídelny, jatka, potavinářský průmysl,...

970 Kč s DPH

801,70 Kč

Skladové číslo: subio/setRest

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SUBIO EKO

Likvid - Rozklad tuků:

  • vyvážené složení enzymů dávají Likvidu mimořádnou schopnost rozštěpit tuky na organické frakce. Předností je rychlá reakce na tuky, které dokáže v krátké době přeměnit na tekutou substanci. Špatně protékající nebo zcela ucpaná odpadní (kanalizační) potrubí se pomocí Likvidu uvolní a zkapalněné usazeniny odtečou. V systému, kde je ještě zařazen odlučovač tuků, dokáže Likvid rozložit přitékající tuk a tím prodloužit lhůtu na vyvezení odlučovače. Při pravidelném používání Likvidu odpadá nutnost vyvážení tukového odlučovače.Určen také k umývání pracovních ploch a podlah v kuchyních, vývařovnách, restauracích.
  • 1l /460,- Kč

Free Flo Tablety:

  • velmi účinné pro rozklad tuků v odpadních jímkách a tukových lapačích. Zvolna se uvolňující enzymy a bakterie svou efektivní nepřetržitou prací likvidují tukové nánosy. 1 tableta dokáže pracovat v lapači 7 až 14 dní.
  • 2 tablety / 340,- Kč


Rozklad tuků - FatBreaker:

  • je směs enzymů a vybraných biologických kultur, které rozkládají navrstvené usazeniny tuků na organické látky, které již nemají nevhodné vlastnosti tuků ( odstranění hydrofobních vlastností ) a tím zabrání usazování tuku v odpadních systémech, srážení tuků na vnitřních stěnách trubek, tvrdnutí tuků v lapačích tuku a ucpávání ve vývodních trubkách.
  • 50g/ při objednání setu pouze 100,- Kč

subio

Tento výrobek Vám nabízí firma SUBIO EKO s.r.o.

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení