SubioVet

Revoluční aditivum do krmiva při chovech hospodářských zvířat

1800 Kč s DPH

1487,60 Kč

Skladové číslo: subio/SUBVET

Dostupnost: Skladem

Výrobce: SUBIO EKO

Revoluční aditivum do krmiva při chovech hospodářských zvířat- biopřípravek na bázi mikroorganizmů a unikátních enzymů. Subiovet je produkt navržený tak, aby reguloval salmonely a nahrazoval antibiotika a léky v krmivu pro zvířata. Připravená krmiva neobsahující léky vyhovují standardu HACCP. Subiovet obsahuje vybrané kmeny živých bacilů bacillus subtilis, bacillus licheniformis a lactobacilus lactis, stejně jako lyázu buněčné stěny, jedinečný exo-enzym bacilu licheniformis. Tento enzym dokáže rozkládat buněčnou stěnu salmonel a zpomalovat jejich růst. Tyto aktivní bakterie a enzymy spolupracují na zpomalování růstu choroboplodných a škodlivých mikrobů včetně salmonel, e. coli a klostridií ve střevech, čímž předcházejí vzniku chorob způsobených těmito mikroby a zabraňují, aby zvířata, určena pro potravní řetězec, a i jejich vejce, byly salmonelou nakaženy. Nedávné studie rovněž naznačují, že Subiovet pomáhá potlačovat kokcidie.

subio

Tento výrobek Vám nabízí firma SUBIO EKO s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info