Super Mass gainer - Hitec nutrition

Super Mass gainer - Hitec nutrition

Super Mass gainer - Hitec nutrition

299 Kč s DPH

260 Kč

332 Kč s DPH Sleva 9.9%

Skladové číslo: PT/35012011-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hitec nutrition

Super Mass Gainer 1000 g

SUPER MASS Professional je velmi kvalitní vysokokalorický proteinový výrobek obsahující sacharidy, určený sportovcům pro podporu nárůstu tělesné hmoty. V přípravku použitý vysokomolekulární glukózový polymer umožňuje výjimečně rychle doplnění rezerv svalového glykogenu během tréninku a po něm a dlouhodobé a rovnoměrné uvolňování inzulínu do krevního oběhu.SUPER MASS Professional obohacuje dietu sportovce o nejhodnotnější proteinovou směs (syrovátková bílkovina, sójová bílkovina), pro kterou je charakteristická dokonalá asimilace, nejvyšší známá biologická hodnota, optimální složení esenciálních a neesenciálních aminokyselin s obzvlášť vysokým obsahem aminokyselin obsahujících síru (cystein, methionin), větvených aminokyselin BCAA, glutaminu a argininu. Výsledným efektem spojení syrovátkových bílkovin se sójovou bílkovinou je silné omezení katabolických procesů, povzbuzení anabolických procesů (syntéza svalových bílkovin), stimulace imunitního a hormonálního systému.Sójová bílkovina zvětšuje metabolismus na vyšší obrátky, povzbuzuje termogenezi v organismu a tím umožňuje efektivnější spalování kalorií a díky velkému obsahu argininu stimuluje syntézu oxidu dusnatého a kreatinu. Efektem působení proteinů je maximální využití rezervního tuku jako zdroje energie a rychlý nárůst beztukové svalové hmoty.SUPER MASS Professional je bohatým zdrojem nejsilnějších antikatabolik a anabolik: větvené aminokyseliny BCAA (extrakt z melasy), glutamin, taurin, chránící svaly před zničením, které vyvolává intenzivní silový trénink. SUPER MASS Professional obsahuje ergogenní látky, m.j.: ribózu a glukuronolakton, které zvětšují přizpůsobení organismu zvýšené fyzické námaze a urychlují regeneraci organismu po tréninku.Výjimečnou složkou SUPER MASS Professional je kyselina hydroxycitrónová (HCA), která chrání organismus před shromažďováním rezervního tuku během používání vysokouhlovodanových přípravků a umožňuje efektivnější odbourávání tuků. Přebytek uhlovodanů je odkládán ve svalech a v játrech a neproměňuje se v rezervní tuk. Velké množství kalorií, výživných složek a komplexní sada vitamínů zajišťuje kulturistovi celodenní pozitivní dusíkovou a kalorickou bilanci, což způsobuje rychlý a maximální nárůst tělové hmoty.Přípravek je určen pro komplexní doplnění diety štíhlým sportovcům s rychlým metabolismem v období vytváření tělesné hmoty a svalové síly a sportovcům, věnujícím se vytrvalostním disciplínámSložení:
Vysokomolekulární glukózový polymer, dextróza monohydrát, koncentrát syrovátkových bílkovin, izolát sójové bílkoviny, extrakt Garcinia cambodgia (zdroj HCA), taurin, glukuronolakton, ribóza, extrakt z melasy (zdroj větvených aminokyselin BCAA), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B3 (nikotinamid), vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát), vitamín B5 (pantothenan vápenatý), vitamín B1 (thiamin mono dusičnan), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín H (biotin), vitamín B12 (kyanokobalamin), kakao (pro čokoládovou příchuť), barvivo: košenilová červeň A E124 (pro jahodovou příchuť), přírodně identické aroma.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Dávkování:
cca 75g (5 plných odměrek) rozpusťte v 250 ml vody nebo mléka.
Tréninkové dny: používejte čtyřikrát denně - ráno po probuzení, dvě hodiny před tréninkem, zhruba půl hodiny po tréninku, hodinu před usnutím.
Netréninkové dny: používejte třikrát denně ihned po jídle nebo jako chutné samostatné jídlo (obzvlášť při zohlednění ranní a večerní porce).

UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, informujeme vás, že níže uvedený popis výrobku není v souladu s novou legislativou platnou od 14. prosince 2014. Výrobky, vyrobené před tímto datem je možné nadále prodávat se starými popisy - do vyprodání zásob. Tak, jak budeme postupně uvádět do prodeje produkty vyrobené po 14. prosinci 2014, budeme také měnit popisy ve shodě s platnou legislativou EU.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení