Magnus whey gainer new formula 1500 g - Penco

Magnus whey gainer new formula 1500 g - Penco

504 Kč s DPH

438,30 Kč

629 Kč s DPH Sleva 19.9%

Skladové číslo: PT/54012002-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Penco

Magnus new formula

Gainer pro náročné klienty, který splňuje nejvyšší požadavky na účinnost objemového a regeneračního přípravku. Vhodný zejména pro sporty se silovým a silově rychlostním charakterem. Výrobek se vyznačuje vysokým obsahem účinných látek, jejichž působení na organismus se cíleně vzájemně doplňuje.

◾23% nejkvalitnějších proteinů

◾nízký obsah tuků

◾skvělý pro nastartování anabolické fáze

◾zabezpečuje vysoký přírůstek svalové hmoty bez nadbytečného tuku

◾vhodný pro jedince řešící problémy s nízkou tělesnou hmotností

◾jedinečný vysokým obsahem volných aminokyselin BCAA a L-argininu

◾obsahuje kombinaci zinku, hořčíku a vitamínu B6, jež je nezbytná pro syntézu proteinů z aminokyselin

◾lahodná a delikátní chuťMAGNUS NEW FORMULA je typickým představitelem přípravků, určených k vytvoření optimálních podmínek pro anabolický proces s cílem co nejrychleji, v návaznosti na účinný trénink, vybudovat svalovou hmotu. MAGNUS NEW FORMULA obsahuje vyváženou směs kvalitních základních živin, mikroživin a aktivních látek. Nově je obohacen volnými aminokyselinami s anabolickými účinky, L-argininem a směsí BCAA (Branched Chain Amino Acids). Individuální aminokyseliny jsou přítomny v čisté krystalické formě, která je zárukou vysoké biologické aktivity a účinnosti. MAGNUS NEW FORMULA je též charakteristický vyšším obsahem zinku, hořčíku a vitamínu B6, tj. směsi, která může zvýšit hladinu testosteronu a tím podpořit růst svalové hmoty, síly a vytrvalosti.MAGNUS NEW FORMULA má charakter sacharido-proteinový tj., 65% sacharidů s nízkým glykemickým indexem a 23% prvotřídních živočišných proteinů (ultra-filtrát syrovátkových bílkovin s obsahem β-laktoglobulinů, α-laktalbuminů, imunoglobulinů a glykomakropeptidů a proteiny z mléka) s vysokou biologickou hodnotou (BV) a s vyváženým poměrem esenciálních aminokyselin.Při dostatečném dávkování jsou tím prakticky vyloučeny případné katabolické procesy, při nichž by mohlo dojít k destrukci svalových přírůstků ve prospěch energie, což je v objemovém tréninku naprosto nežádoucí. Při maximálním dávkování přípravku 4x denně a obvyklém příjmu proteinů běžnou stravou získá organizmus 2,2-2,6g bílkovin na 1kg tělesné hmotnosti denně.

Složení:
Mléko sušené odstředěné, maltodextriny, sacharóza, ultra-filtrát syrovátkových bílkovin, kakao (pouze chuťová varianta choco milk), emulgátor sójový lecithin E322, rostlinné oleje, přírodní a přírodně identická aroma, vitamíny (viz.tabulka), L-leucin, L-valin, L-arginin, L-isoleucin, β karoten, síran železnatý, síran manganatý, síran měďnatý, seleničitan sodný, přírodní barvivo E120 (pouze chuťová varianta jahoda). Ostatní minerály a stopové prvky jsou přirozenou součástí přítomných surovin.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1700 kJ
Bílkoviny - proteiny23 g
Tuky5 g
Energetická hodnota405 kCal
Vitamíny a minerály ve 100 g výrobku:
Vitamín B1 - thiamin0.6 mg
Vitamín B12 - kobalamin3 mcg
Vitamín B21.7 mg
Vitamín B5 - kyselina pantothenová4.3 mg
Vitamín B6 - pyridoxin2.5 mg
Vitamín C30 mg
Vitamín D - kalciferol0.5 mcg
Vitamín E - tokoferol4.8 mg
Vitamín H - biotin60 mcg
Vitamín K112.5 mcg
Nikotinamid7.2 mg
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
Kyselina asparagová1930 mg
Kyselina glutamová4660 mg
L-Alanin880 mg
L-Arginin850 mg
L-Cystein280 mg
L-Fenylalanin990 mg
L-Glycin470 mg
L-Histidin540 mg
L-Isoleucin1530 mg
L-Leucin2400 mg
L-Lysin1810 mg
L-Methionin510 mg
L-Prolin2010 mg
L-Serin1220 mg
L-Threonin1180 mg
L-Tryptofan370 mg
L-Tyrosin1020 mg
L-Valin1590 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 g výrobku:
Fosfatidylcholin1200 mg
Fosfatidylinositol370 mg
Dávkování:
DÁVKOVÁNÍ: Pro dospěl é : 50 g (resp.100 g) směsi MAGNUS, tj. 2 nebo 4 odměrky rozmixujte bezprostředně před spotřebou ve 150 ml (resp. v 300 ml) chladné vody nebo mléka a vypijte 30-60 min po výkonu, pro děti: od 12 let poloviční dávky podle zátěže. Při jednofázovém objemovém tréninku pijte první dávku při snídani, druhou 30 - 60 min po tréninku a třetí půl hodiny před spaním. Při dvoufázovém tréninku zařaďte další po druhém tréninku, nepřekračujte však maximální doporučenou spotřebu tj. 400 g denně.

Používejte v souladu s osobním dietním a tréninkovým plánem v množství úměrném aktuální tělesné zátěži. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy.

Alergeny: soja a výrobky z nich, mléko a výrobky z nich

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info