Ave Max GF gainer 1000 g - Nutristar

Ave Max GF gainer 1000 g - Nutristar

249 Kč s DPH

216,50 Kč

329 Kč s DPH Sleva 24.3%

Skladové číslo: PT/53013001-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutristar

Ave Max GF gainer 1000 g

Instantní kaše se zvýšeným obsahem proteinů a růstovými faktory, z extrudované ovesné mouky, s dalšími surovinami rostlinného a živočišného původu, ochucená, se sladidlem. Je vhodná jako snídaně, případně pro toho, kdo hodně cestuje nebo má problémy s veřejným stravováním. Oblíbený způsob příjmu je lžící nabrat „nasucho“ a zapít vodou.Všeobecné informace:Výrobek na bázi ovesného extrudátu (instantní kaše). Náhrada stravy, „gainer“ s vysokým obsahem biologicky aktivních látek z významného podílu ovesného extrudátu, doplněného vysokým podílem práškového lecithinu, sladového extraktu a proteinů, zejména pro „objemovou“ přípravu s požadavkem zrychlené regenerace. Rozmíchává se na kaši nebo s větším množstvím vody jako nápoj. Vynikající řešení rychlé snídaně, oblíbený výrobek i u sportovců, kteří hodně cestují, kdy jej vezmou na lžíci „nasucho“ a zapíjejí vodou.
Složení:
Extrudovaná ovesná mouka (36%), syrovátkový proteinový koncentrát (CFM-GF), sušené odtučněné mléko, sladový extrakt, sojový lecithin, hydrolyzovaný kolagen, želatina. Použita náhradní stolní sladidla: acesulfam K, cyklamát Na, sacharin Na, sukralóza. Aroma. Barvící složka karamel, kakao. Protispékavá látka fosforečnan sodný.Výživová hodnota 100 g prášku:Energetická hodnota 1666 kJ (395 kcal)

Proteiny (bílkoviny) 32,0 g

Sacharidy 44,0 g

Lipidy (tuky včetně lecithinu) 10,0 g
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1666 kJ
Sacharidy - uhlohydráty44 g
Bílkoviny - proteiny32 g
Tuky10 g
Dávkování:
Doporučená nejvyšší jednorázová dávka činí 100 g prášku, nejvyšší denní dávka 200 g prášku. Prášek se rozmíchá s postupným přidáváním vody tak, aby vznikla jemná kaše požadované hustoty. Jedna rovná polévková lžíce odpovídá 8 g prášku. Návod k přípravě a použití nutno dodržet. Kaši je vhodné spotřebovat ihned po rozmíchání. Není určeno pro děti do 3 let a v těhotenství. Nevhodné pro osoby trpící nesnášenlivostí mléčných výrobků nebo alergií na některou z použitých surovin.
Skladovat mimo dosah slunečních paprsků v teplotě do 25oC.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít.
Uložení v chladnu, temnu a suchu prodlužuje trvanlivost výrobku.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info