Ave Max GF gainer 1000 g - Nutristar

Ave Max GF gainer 1000 g - Nutristar

Ave Max GF gainer 1000 g - Nutristar

249 Kč s DPH

216,50 Kč

329 Kč s DPH Sleva 24.3%

Skladové číslo: PT/53013001-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nutristar

Ave Max GF gainer 1000 g

Instantní kaše se zvýšeným obsahem proteinů a růstovými faktory, z extrudované ovesné mouky, s dalšími surovinami rostlinného a živočišného původu, ochucená, se sladidlem. Je vhodná jako snídaně, případně pro toho, kdo hodně cestuje nebo má problémy s veřejným stravováním. Oblíbený způsob příjmu je lžící nabrat „nasucho“ a zapít vodou.Všeobecné informace:Výrobek na bázi ovesného extrudátu (instantní kaše). Náhrada stravy, „gainer“ s vysokým obsahem biologicky aktivních látek z významného podílu ovesného extrudátu, doplněného vysokým podílem práškového lecithinu, sladového extraktu a proteinů, zejména pro „objemovou“ přípravu s požadavkem zrychlené regenerace. Rozmíchává se na kaši nebo s větším množstvím vody jako nápoj. Vynikající řešení rychlé snídaně, oblíbený výrobek i u sportovců, kteří hodně cestují, kdy jej vezmou na lžíci „nasucho“ a zapíjejí vodou.
Složení:
Extrudovaná ovesná mouka (36%), syrovátkový proteinový koncentrát (CFM-GF), sušené odtučněné mléko, sladový extrakt, sojový lecithin, hydrolyzovaný kolagen, želatina. Použita náhradní stolní sladidla: acesulfam K, cyklamát Na, sacharin Na, sukralóza. Aroma. Barvící složka karamel, kakao. Protispékavá látka fosforečnan sodný.Výživová hodnota 100 g prášku:Energetická hodnota 1666 kJ (395 kcal)

Proteiny (bílkoviny) 32,0 g

Sacharidy 44,0 g

Lipidy (tuky včetně lecithinu) 10,0 g
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1666 kJ
Sacharidy - uhlohydráty44 g
Bílkoviny - proteiny32 g
Tuky10 g
Dávkování:
Doporučená nejvyšší jednorázová dávka činí 100 g prášku, nejvyšší denní dávka 200 g prášku. Prášek se rozmíchá s postupným přidáváním vody tak, aby vznikla jemná kaše požadované hustoty. Jedna rovná polévková lžíce odpovídá 8 g prášku. Návod k přípravě a použití nutno dodržet. Kaši je vhodné spotřebovat ihned po rozmíchání. Není určeno pro děti do 3 let a v těhotenství. Nevhodné pro osoby trpící nesnášenlivostí mléčných výrobků nebo alergií na některou z použitých surovin.
Skladovat mimo dosah slunečních paprsků v teplotě do 25oC.
Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřít.
Uložení v chladnu, temnu a suchu prodlužuje trvanlivost výrobku.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení