Wake Up Caffeine 100 tablet - ATP nutrition

Wake Up caffeine 100 kapslíWake Up Caffeine Kofein je alkaloid, který příznivě stimuluje censtrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Kofein je pravděpodobně nejrozšířeněj

142 Kč s DPH

123,50 Kč

199 Kč s DPH Sleva 28.6%

Skladové číslo: PT/08104001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: ATP nutrition

Wake Up caffeine 100 kapslí

Wake Up CaffeineKofein je alkaloid, který příznivě stimuluje censtrální nervovou soustavu a srdeční činnost. Kofein je pravděpodobně nejrozšířenější stimulant na světě.

Složení:
Wake Up Caffeine obsahuje: kofein bezvodý, transparentní želatinová tobolka, látka protispékavá: stearan hořečnatý E470b, plnidlo: maltodextrinDávkování:
Wake Up Caffeine

1 tobolku denně

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info