Caffeine energy 60 tablet - Maxx win

Caffeine energy 60 tablet - Maxx win

Caffein energy 60 tablet01 Stimuluje centrální nervovou soustavu. 02 Zvyšuje výkonnost u vytrvalostních sportů. 03 Pozitivně působí na koncentraci a psychickou aktivitu

94 Kč s DPH

81,70 Kč

135 Kč s DPH Sleva 30.4%

Skladové číslo: PT/33104001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Maxx win

Caffein energy 60 tablet

01 Stimuluje centrální nervovou soustavu.

02 Zvyšuje výkonnost u vytrvalostních sportů.03 Pozitivně působí na koncentraci a psychickou aktivitu.04 Oddaluje pocit únavy.04 Podporuje spalování tuků.Pokud hledáte něco, co Vás nakopne před tréninkem nebo se cítíte celý den vyčerpaní, CAFFEINE ENERGY je správná volba jak překonat únavu a vydat ze sebe ten nejlepší výkon.Kofein je přírodní stimulant, který příznivě ovlivňuje centrální nervový systém a srdeční činnost. Dočasně potlačuje únavu a napomáhá vyšší koncentraci. Kofein není známý jen jako „ nakopávač“, ale má i přímý vliv na spalování tuku.Složení:
Kofein bezvodý, mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý E470b, fosforečnan vápenatý E341Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě:
Kofein100 mg
Dávkování:
1 – 2 tablety za den . Neužívejte před spaním a na prázdný žaludek. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Doplněk stravy. Obsahuje kofein. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Určeno pro zvláštní výživu. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost na obalu.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení