Enervitene Sport competition 60ml - Enervit

Enervitene Sport competition 60ml citronENERVITENE Sport competition koncentrovaný zdroj energie s rychlým účinkem umocněný obsahem kofeinu nejvýznamnější přínos:

89 Kč s DPH

77,40 Kč

116 Kč s DPH Sleva 23.3%

Skladové číslo: PT/12114031

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Enervit

Enervitene Sport competition 60ml citron

ENERVITENE Sport competitionkoncentrovaný zdroj energie s rychlým účinkem umocněný obsahem kofeinunejvýznamnější přínos: rychlé a intenzivní „nakopnutí“, které je skutečně cítitpříchuť: citrus s kofeinemčasování: během výkonuobsah: 60 mlObsahuje Enervit C.OX., speciální směs maltodextrinu a fruktózy, které ve správném poměru a množství použitém v Enervitene Sport competition dokáží během výkonu zlepšit využitelnost energie ze sacharidů. Přispívají tak k optimálnímu využití svalového glykogenu při sportovním výkonu.· ideální pro kvalitní tréninky a soutěže

· obsahuje „rychlou“ energii (maltodextrin) pro intenzivní pohyb či závěry závodů

· sacharidy v kombinaci Enervit C.OX. velmi účinně bojují proti únavě a vyčerpání

· účinky jsou ještě umocněny obsahem kofeinu (25 mg v balení)

· praktický a bezpečně uzavíratelný sáček
Složení:
obsahuje: Maltodextriny, fruktoza, kys.citronová, guarová guma, vitamíny, příchutě
Průměrné nutriční informace ve 100 ml výrobku:
Sacharidy - uhlohydráty46.8 g
Energetická hodnota187 kCal
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Fruktóza20 mg
Kofein42 mg
Maltodextrin26.8 mg
Dávkování:
Přijměte během výkonu pro doplnění energie. Enervitene sport competition přijatý cca 30 minut před koncem závodu nabudí organizmus, oddálí únavu a „vyždíme“ poslední zbytky sil. Minimálně dva koncentráty v průběhu déletrvajícího výkonu zajistí účinné doplnění energie. Dávkujte po cca 30 minutách. V závislosti na délce trvání a intenzitě námahy lze spotřebovat až do maximální dávky čtyř kusů.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info