Golden Berries BIO 200g - Purasana

Golden Berries BIO 200gMaximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO. Plody Mochyně peruánské jsou rozšířené v tropických a subtropických zemích. Díky vysokému obs

299 Kč s DPH

260 Kč

Skladové číslo: PT/62131923

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Purasana

Golden Berries BIO 200g

Maximální zachování živin v certifikované kvalitě BIO.Plody Mochyně peruánské jsou rozšířené v tropických a subtropických zemích. Díky vysokému obsahu bílkovin (16%) jsou dobrým doplňkem stravy při zvýšené námaze a mimo to mají i řadu pozitivních účínků na organismus.

Chutnají sladkokysele a kořenitě, hodí se do smoothies, kam dodávají mírně exotický prvek a zesilují chuť ostatního ovoce. Díky pektinu také fungují jako zahušťovadlo.
Složení:
100% sušené Bio plody mochyně peruánské (Physalis peruviana)
Dávkování:
Konzumujte samotné Golden Berries nebo přidávejte do jogurtu, cerálií nebo mléčného koktejlu.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Vhodné pro veganskou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Sáček těsně uzavřete po každém použití.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info