STARLinea sypká

STARLinea sypká

Sukralóza je první náhradní sladidlo, které se vyrábí z řepného cukru. Sukralóza je bílý prášek, který je asi 500x sladší než řepný cukr. Objevení sukralózy se datuje k roku 1976, na popularitě ale začala nabírat až v 90. letech, kdy se stala vyhledávaným alternativním sladidlem. Na trh v Evropské unie se však sukralóza dostala až v roce 2004, po absolvování rozsáhlých testování.

47 Kč s DPH

40,90 Kč

Skladové číslo: fansladidla/588

Dostupnost: Skladem

Výrobce: F&N dodavatelé

Praktické využítí sukralózy je bez omezení, dá se míchat s ostatními sladidly přírodního původu (fruktóza, sorbitol, maltitol, laktóza) a používat se dá téměř ke všemu, od přímého slazení teplých a studených nápojů, přes zavařování, pečení. Sladidla na bázi sukralózy od společnosti FAN jsou stálá i při vysokých teplotách, stejně tak jako v kyselých prostředích.

STARLinea, sypké sladidlo na bázi sukralózy, je ideální alternativou pro ty, kteří chtějí plnohodnotně (co se týče sladivosti) nahradit řepný cukr ve své stravě. Zejména jsou sladidla na bázi sukralózy vhodná pro ty, kteří nemají rádi chuť tradičních sladidel typu sacharin, pro všechny, kteří chtějí snížit příjem cukrů.

Složení:

fruktóza, fosforečnan vápenatý (protispékavá látka), sukralóza

Výživové hodnoty:

1 lžička - 83,9 kJ/ 20 kcal, cukry 4,9 g, bílkoviny 0g, tuky 0g

Sladivost:

1 lžička sypké STARLinky (asi 5g) sladí jako 4 lžičky řepného cukru (asi 20g)

 

fansladidla

Tento výrobek Vám nabízí firma F&N dodavatelé, s.r.o.

Alternativní produkty

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení