Pěnová podložka Mid-Form 4

Pěnová podložka Mid form je ideální na použití při cvičení. Nejvíc se hodí pod rotopedy, trenažéry a jiné těžké fitness náčiní. Ochrání podlahu před poškozením od stroje a umožní vám cvičit kdekoliv: před televizí v obývacím pokoji, v ložnici, na terase nebo na zahradě. Má protiskluzové vlastnosti a ztlumí hluk při sportovních aktivitách.

475 Kč s DPH

392,60 Kč

Skladové číslo: 8595241201368

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Malý Génius

Ideální je na vybavení domácích posiloven. Sestavováním jednotlivých dílů si můžete upravit délku nebo šířku na míru, podle potřeby.

Podložka Mid form 4 se skládá ze 4 dílů o velikosti 58x58cm a zakončovacích dílů, celkový rozměr 121x121cm, tloušťka je 8 mm

Pěnová podložka má nízkou hmotnost, výbornou skladovatelnost, snadnou omyvatelnost, odolnost proti vodě a je barevně stálá.

Pěnový koberec Mid-form není kompatibilní s koberci MAXI ani XL.

Materiál pěnové podložky v černé barvě je tvrdší (využívá se pod trenažéry a je výborným doplňkem pro fitness).

Materiál vyroben v EU a je zdravotně nezávadný.

Malý Génius

Tento výrobek Vám nabízí firma MAlÝ GÉNIUS s.r.o.

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info