Protein pudding 500 g - Musclesport

Protein pudding 500 g - Musclesport

329 Kč s DPH

286,10 Kč

479 Kč s DPH Sleva 31.3%

Skladové číslo: PT/51022035-2

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Musclesport

Protein pudding

Pudding Protein je instantní puding s vysokým obsahem proteinů, obohacený o volné aminokyseliny v poměru AMA (Amino Muscle Analog) určený pro regeneraci a růst svalové hmoty. Používá se především ráno, v poledne a večer nebo jako dopolední a odpolední svačina. Výrobek je určen nejen těm, kteří mají problémy přijímat tekutou stravu.Proteinová složka je složena tak, aby docházelo k řízenému vstřebávání proteinů, obsahuje tzv. rychlé proteiny (rychle vstřebatelné) – WPC syrovátkový proteinový koncentrát a tzv. pomalé proteiny (pomalu vstřebatelné) – mléčný proteinový koncentrát a kaseinát sodný. Pro zvýšení účinnosti jsou přidány volné aminokyseliny ve shodném poměru jako je tomu u lidského svalu AMA (Amino Muscle Analog) L-Alanin, Cystein HCl, Phenylalanin, Kys. Glutamová, L-Glutamin, Histidin HCl, Isoleucin, Leucin, Lysin HCl, Methionin, Threonin, Tryptofan, Tyrosin, Valin

použité suroviny v nejvyšší kvalitě

jedinečná proteinová kombinace

obohaceno o volné aminokyseliny

vysoká využitelnost a dobrá stravitelnost

vynikající plná chuť
Složení:
WPC syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový koncentrát, sušené odtučněné mléko, kaseinát sodný, AMA (Amino Muscle Analog) L-Alanin, Cystein HCl, Phenylalanin, Kys. Glutamová, L-Glutamin, Histidin HCl, Isoleucin, Leucin, Lysin HCl, Methionin, Threonin, Tryptofan, Tyrosin, Valin, modifikovaný kukuřičný škrob, palatinóza, aroma dle příchuti, barvicí přísady dle příchuti (riboflavin, kakao, karamel, karmína). Sladidla: acesulfam K, xanthan, sukralóza, stevia.
Průměrné nutriční informace ve 100 g výrobku:
Energetická hodnota1525 kJ
Sacharidy - uhlohydráty17.2 g
soli165 mg
Bílkoviny - proteiny58.5 g
z toho cukry13.6 g
Tuky5.11 g
Vláknina6 g
Energetická hodnota365 kCal
Aminokyseliny ve 100 g výrobku:
L-Alanin2960 mg
L-Arginin1750 mg
L-Cystein1030 mg
L-Glutamin950 mg
L-Glycin1060 mg
L-Histidin1760 mg
L-Isoleucin3920 mg
L-Leucin6620 mg
L-Methionin1660 mg
L-Prolin4560 mg
L-Serin2930 mg
L-Threonin3670 mg
L-Tryptofan920 mg
L-Tyrosin2640 mg
L-Valin4120 mg
Dávkování:
Jednotlivá dávka se připravuje jako instantní puding, 50 g prášku (2 odměrky) se rozmíchá ve 200 ml studené vody nebo studeného mléka. Vhodné je použití tyčového mixéru nebo ručního šlehače. Doporučuje se užívat 1 - 2 dávky denně. Dávkování lze upravit v závislosti na tělesné hmotnosti.

Omezení: Omezení: Není vhodné pro děti do 3 let a těhotné ženy.Obsahuje alergenní látky: z mléka a sóji (lecitin), příchuť kokos-pistácie obsahuje části kokosových ořechů, příchuť lískový ořech obsahuje části lískových jader. Uchovejte v suchu a chladu při teplotě do 25°C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal dobře uzavřete.

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info