Tanita UM-040 elektronická osobní váha - Tanita

Tanita UM-040 elektronická osobní váha - Tanita

831 Kč s DPH

686,80 Kč

999 Kč s DPH Sleva 16.8%

Skladové číslo: PT/91027001-1

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Tanita

Tanita UM-040

Osobní digitální váha s měřením hmotnosti, tělesného tuku a tělesné vody. Úroveň hmotnosti a tělesného tuku také hodnotí podle standardů WHO. Tato váha rozlišuje režim pro dospělé (18 až 99 let) a dětský režim (pro děti od 7 do 17 let). Váhu nabízíme ve dvou krásných designech: decentní bílá a výrazná fialová. Součástí balení jsou 4 minitužkové baterie (AAA).

Základní funkce:Tělesná hmotnost

Procento tělesného tuku

Hodnocení zdravotních rizik hmotnosti a % tělesného tuku dle WHO

Procento vody v těle

Režim pro hosta (Guest)

Počet uživatelských profilů (jeden pro každého uživatele) = 4

V dětském režimu (7 - 17 let) váha změří pouze hmotnost a % tuku.Stručné vysvětlivky některých funkcí:Procento tělesného tuku = měřeno nejpřesnější dostupnou metodou BIA (bioimpedanční analýza): elektrody v dotykových bodech vyšlou slabý, naprosto neškodný proud tělem – tento signál prochází svalstvem rychleji než tukem.

Procento vody v těle = podíl tělesné vody je podíl všech tekutin v těle vyjádřený v procentech tělesné váhy. Voda hraje důležitou roli ve velkém množství tělesných procesů a je obsažena v každé buňce a v každém orgánu.

Hodnocení zdravotních rizik hmotnosti a % tělesného tuku = váha automaticky porovnává hmotnost a procento tělesného tuku s hodnotami zdravého člověka (stanoveno světovou zdravotnickou organizací na základě dlouhodobých výzkumů). Po změření se objeví černý rámeček dole na displeji s jedním z následujících hodnocení:

– = podvyživený, příliš málo tuku, zvýšené riziko pro Vaše zdraví

0 = zdravý, v rozmezí pro Váš věk a pohlaví

+ = mírně obézní, přes rozmezí, zvýšené riziko pro Vaše zdraví

++ = obézní, hodně přes rozmezí, velmi velké riziko, velká šance na zdravotní problémyTechnické parametry a přesnost měření:Procento tělesného tuku - 0,1 %

Procento vody v těle - 0,1 %

Kapacita vážení - 150 kg

Přesnost vážení - 100 g

Používané baterie - 4ks AAA (minitužkové baterie)

Měřící proud - 50 kHz, 6.25 kHz, 100 µA

Spotřeba - 60mAOd roku 2016 poskytuje Tanita záruku 3 roky !!

Pavel Trampota - PT Servis

Tento výrobek Vám nabízí firma Pavel Trampota - PT Servis

Nepřehlédněte!

Víte, že...?

Víte, že...?

Každý nákup zboží spojený s jeho doručením na adresu zákazníka také znamená vedlejší náklady (poštovné a balné), které musí někdo zaplatit? Všichni prodejci tyto náklady účtují zákazníkům, někteří jako samostatnou položku, jiní navyšují cenu zboží a říkají, že je poštovné zdarma...

Řešení?

Pokud někde nakupujete, podívejte se, zda tam nemají ještě něco dalšího, co plánujete během nejbližší doby také nakoupit. Čím více položek na jednom místě nakoupíte, tím méně vedlejších nákladů na jednu zakoupenou položku zaplatíte!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info